Klaudia El Dursi poszalała z fryzurą. Nie ma śladu po jej pięknych, czarnych puklach

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę. Efektami podzieliła się z fanami na Instagramie. Jak zareagowali na widok idolki, która pozbyła się swoich pięknych, czarnych włosów?

O Klaudii El Dursi usłyszała cała Polska, kiedy została uczestniczką 8. sezonu Top Model. Oczarowała jurorów urodą i dzięki Złotemu Biletowi, który jako pierwsza w historii show otrzymała podczas castingu, od razu zamieszkała w Domu Modelek.

Nie wygrała programu, ale zajęła piąte miejsce, które okazało się być dla niej furtka do dalszej kariery. Niedługo po programie Klaudia otrzymała propozycję poprowadzenia pierwszego polskiego sezonu Hotel Paradise. Reality-show, w którym single i singielki dobierają się w pary i walczą o zwycięstwo, w krótkim czasie stało się hitem stacji TVN7 i doczekało się kolejnych edycji.

Na początku stycznia tego roku El Dursi zdradziła, że najbliższe cztery miesiące spędzi na Zanzibarze, gdzie rozpoczęły się nagrania do trzeciej edycji Hotel Paradise. To właśnie z rajskiej wyspy przesyła obecnie dużo słońca i zachwyca kadrami nie tylko z planu, ale także z plaży.

Właśnie pochwaliła się fanom zmianą fryzury.

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Klaudia, przebywając już ładnych kilka tygodni na Zanzibarze, poczuła, że jest natchniona kulturą i klimatem panującym na wyspie u wybrzeży Afryki. Zainspirowały ją także miejscowe fryzury, więc postanowiła zmienić nieco swój wizerunek.

Pozwoliła zapleść sobie masę warkoczy, w które wkomponowano jej białe pasma. Trzeba przyznać, że połączenie naturalnie ciemnych włosów gwiazdy z jasnymi sznureczkami to odważne połączenie, które całkowicie odmieniło Klaudię, ale nie ujęło jej urody. Wygląda pięknie i idealnie wpisuje się w egzotyczne klimaty.

Natchniona Afrykańska kultura , zaszalałam i oto są. Co uważacie , pasują mi? – zapytała fanów.

Obserwujący profil Klaudii nie mają żadnych wątpliwości, że odmiana jest korzystna. Podoba im się efekt, zwłaszcza że wiedzą, iż jest tymczasowy i już wkrótce ulubienica znowu będzie zachwycać swoimi pięknymi naturalnymi pasmami.

A wam jak się podoba prowadząca Hotel Paradise w warkoczykach?


Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi - synek w szpitalu

Klaudia El Dursi - synek w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×