Szukaj

Fani rozpływają się nad urodą syna Klaudii El Dursi. Po matce odziedziczył to, co najlepsze

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi pochwaliła się relacją, jaka zbudowała ze starszym synem. Opublikowała post i kilka wspólnych zdjęć. Co piszą internauci?

Klaudia El Dursi ma dwóch synów, których dzieli 5 lat różnicy. Dawid ma 10 lat, a Jaś wkrótce skończy 5. Młodszy jest owocem miłości modelki z jej obecnym partnerem, z którym jest związana od sześciu lat. Para na razie nie planuje ślubu. Oboje czują się świetnie w związku partnerskim.

W ostatnim czasie Klaudia była bardzo zajęta. Po zakończeniu zdjęć do Top Model, spakowała walizki i wyleciała na Bali. Na indonezyjskiej wyspie nakręciła aż dwa sezony Hotelu Paradise. Program podbił serca widzów i szybko stał się hitem stacji.

Najważniejsza jest jednak dla niej rodzina. Właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze starszym synem. Napisała też, jaka relacja ich łączy.

Klaudia El Dursi na zdjęciach ze starszym synem

Klaudia El Dursi szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Odkąd zdobyła pierwszy w historii programu Top Model Złoty Bilet, jej kariera nabrała tempa.

Wielu zastanawiało się, dlaczego 30-latka nie pojawiła się w programie wcześniej. Posiada przecież wszystkie atuty niezbędne w branży mody. Obok jej urody ciężko przejść obojętnie, ma niemal idealne wymiary, a obiektywy ją kochają. Dla niej to jednak nie kariera była priorytetem. Ostatnie lata spędziła na wychowywaniu dzieci. Klaudia El Dursi nie ukrywa, że są one jej oczkiem w głowie.

Na Instagramie pochwaliła się relacją ze starszym synem. Spaceruje z Dawidem i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Chłopiec urodę odziedziczył po mamie. Ma śliczne oczy i piękne włosy.

Kumple – napisała.

Krótki opis do serii zdjęć mówi wszystko o relacji Klaudii i jej starszego syna. Internauci podziwiają także urodę obojga:

  • Piękna mama, piękny syn.
  • Mama piękna i synek też cudny.
  • Cudne ujęcia, a pani wygląda jak nastolatka.
  • Jak siostra z bratem. Pięknie.
  • Piękni wy – piszą internauci.

Nie sposób nie zgodzić się z opinią internautów, bo nie dość, że świetna relacja matki z synem, to jeszcze uroda obojga do pozazdroszczenia.


Klaudia El Dursi ze starszym synem

Klaudia El Dursi ze starszym synem

Klaudia El Dursi ze starszym synem

Klaudia El Dursi ze starszym synem

Klaudia El Dursi ze starszym synem

Klaudia El Dursi ze starszym synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×