Klaudia El Dursi z „Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach

Klaudia El Dursi pojawiła się w Top Model 8 i narobiła zamieszania. Dostała Złoty bilet, bo bardzo przypadła do gustu jurorom, nic dziwnego, jest bardzo piękną kobietą. Mamy jej zdjęcia sprzed 10 lat. Zobaczcie.

Klaudia El Dursi, która pojawiła się na castingach do najnowszej edycji Top Model i dostała złoty bilet, od początku wywołuje skrajne emocje, nie tylko wśród widzów, ale też uczestników. Jest naturalnie piękna i to może jakaś drobna zazdrość powoduje niesnaski. Wiemy, że nie poprawiała urody. Dziś wygląda prawie tak samo jak 10 lat temu. A może nawet lepiej.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

Klaudia El Dursi – jak wygląda na starych zdjęciach?

Tabloidy coraz częściej plotkują o historii Klaudii. El Dursi zawdzięcza egzotyczną urodę ojcu, który pochodzi z Libii. Na warszawskich salonach pojawiła się już 10 lat temu. Widzimy ją na zdjęciach z 2008 roku, zrobionych podczas Gali Playboya. Klaudia siedziała wtedy w towarzystwie Mezo, w którego klipie wystąpiła oraz Rafała Mroczka.

Chodziły wtedy słuchy, że Klaudia i Rafał są parą. Okazało się jednak, że każde z nich poszło swoja drogą, a romans nie rozwinął się jakoś spektakularnie.

Kiedy patrzymy na stare fotki Klaudii, nie możemy nadziwić się jej urodzie. Jako 20-latka Klaudia El Dursi była równie piękna, jak dziś. Nie ma wątpliwości, że nie dotknęła jej ręka chirurga.

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi – 2008

Klaudia El Dursi – dlaczego stała się ofiara hejtu?

Niebanalna uroda i to, że Klaudia nie jest całkiem nowa w świecie modelingu sprawiły, że stała się ofiarą hejtu w internecie.

Skoro przez 10 lat nie wybiła się w modelingu to i teraz tego nie zrobi, bo już jest na to za stara i nie ten typ urody. Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi. To widać. Poza tym, zdaje się że Top Model ma promować nowe twarze i młode talenty a nie stare wyjadaczki. Do tego kłamczucha i pozerka. Nie dziwię się, że ludzie jej nie lubią – piszą internauci.

Mamy nadzieję, że Klaudia się nie podda i udowodni, że jest dla niej miejsce w tym programie i w świecie modelingu. Zresztą w jej obronie stanął sam Marcin Tyszka.

W tej edycji Top Model nie ma granicy wieku, jesteśmy super happy że pojawiła się uczestniczka która ma skończone 30 lat i dwójkę dzieci… Taka jest też teraz moda, otwarta na różne typy urody i wiek… Zobaczymy jak sobie Klaudia dalej poradzi… Ja się uważnie przyglądam, ale gratuluję odwagi, że zostawiła swoje ułożone życie, by je zacząć od nowa z @topmodelpolskatvn – napisał fotograf w obronie Klaudii.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce


Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi, Mezo, Rafał Mroczek - 2008

Klaudia El Dursi, Mezo, Rafał Mroczek - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×