Klaudia El Dursi nie ukrywała swojego zniesmaczenia. Dostała list z informacją o nowej prowadzącej „Hotel Paradise”

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi od samego początku jest prowadzącą Hotel Paradise. Nikt chyba nie wyobraża sobie randkowego show bez jej udziału. Okazało się, że ktoś ma chrapkę na jej posadę i mówi o tym otwarcie. Może czuć się zagrożona?

Klaudia El Dursi swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w programie Top Model. Gdy tylko pojawiła się na castingu do show, wzbudziła zachwyt nie tylko widzów, ale też jury. Joanna Krupa natychmiast podjęła decyzję o tym, by podarować jej Złoty Bilet. Ta nagroda upoważniła ją do tego, by bez dalszych zmagań znaleźć miejsce w domu modelek. Chociaż nie udało jej się wtedy wygrać show, na dobre znalazła swoje miejsce na ekranie. Stacja TVN szybko odkryła jej potencjał i charyzmę i zaproponowała posadę prowadzącej Hotelu Paradise.

Randkowe show, które doczekało się już czterech edycji, od pierwszego odcinka podbiło serca widzów. Nieustannie gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Dzięki temu Klaudia również zyskała na popularności. Prezenterka wspaniale odnalazła się w nowej roli i nikt już chyba nikt nie wyobraża sobie tego formatu bez jej udziału.

Posada Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise zagrożona?

Klaudia dzięki programowi zaskarbiła sobie jeszcze większe grono fanów. Chętnie podglądają oni jej życie prywatne i śledzą social media. Ku ich uciesze publikuje ona sporo zdjęć, na których zdradza nie tylko kulisy pracy, ale także urywki z codzienności. Wiadomo, że karierę dzieli z macierzyństwem. Jest mamą dwóch synów: 12-letniego Dawida i 7-letniego Jana.

Hotel Paradise to reality show, które podobnie jak Top Model pozwoliło zaistnieć w show-biznesie wielu osobom. Nawet po zakończeniu programu widzowie dalej chcą śledzić, to co u nich słychać. Wielu z nich nie ukrywa, że ma tak zwane parcie na szkło. Ostatnio przekonała się o tym sama Klaudia. Jedna z uczestniczek show marzy o tym, by zastąpić ją w roli prowadzącej. Podczas zadania dla par, panowie  musieli napisać na kartce największe marzenie swojej drugiej połówki. Miłosz był pewien, że Wiktoria marzy o podróży do USA. Ta rozwiała jego wątpliwości. Gdy Klaudia przeczytała kartkę z jej odpowiedzią, była nieco zniesmaczona.

Zostać prowadzącą „Hotelu Paradise” – brzmiało marzenie Wiktorii.

Głos w sprawie szybko zabrał jeden z uczestników, czyli Mariusz. Stwierdził, że dziewczyna jest do tego zdolna.

No życzę powodzenia, będzie jej ciężko na pewno, ale myślę, że jest do tego zdolna – powiedział.

Klaudia z nietęgą miną również podsumowała to, co przeczytała na głos. Widać, że nie ma zamiaru oddać swojej posady:

A… Może jej się to nie udać.

Napiętą sytuację na ekranie, jak zwykle rozluźnił lektor. Z właściwą dozą humoru skomentował niezręczną sytuację:

No wiesz… Zawsze może zostać lektorem i dopiero wtedy będziesz miała przewalone.

Myślicie, że Wiktoria w kolejnej edycji bezie starała się o posadę prowadzącej? Uważacie, że ma jakiekolwiek szanse w rywalizacji z Klaudią?


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Komentarze