Klaudia El Dursi jednak nie wystąpi w kolejnym sezonie hitu TVN. Stacja rozwiała wszelkie wątpliwości oświadczeniem

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Fani Klaudii El Dursi nie będą zadowoleni. Z nowego oświadczenia TVN wynika, że nie zobaczymy jej w programie. Czego się dowiedzieliśmy?

Klaudia El Dursi rozpoczęła karierę w chwili, gdy pojawiła się w programie Top Modelgdzie jurorzy od razu docenili jej orientalną urodę (częściowo zawdzięcza ją ojcu, Libijczykowi – przyp. red.). Zaraz po tym zainteresowali się nią również producenci telewizyjni, w konsekwencji czego powierzono jej prowadzenie show Hotel Paradise. W nowej roli – jak zgodnie twierdzą fani – spisała się na medal.

Ostatnie informacje portalu Pomponik wprawiły supporterów El Dursi w błogi nastrój. Informator tabloidu przekazał wszak, że została zaangażowana do programu podróżniczego Ameryka Express jako jedna z uczestniczek.

Klaudia El Dursi bez większego zastanowienia podjęła rozmowy z producentem i szybko ustaliła satysfakcjonujące warunki. Nie była zbyt wymagająca, bo chciała przeżyć taką przygodę już dawno. Oglądała poprzednie edycje i pokątnie marzyła, aby wziąć w czymś takim udział – źródło powiedziało dziennikarzom.

Niestety TVN zdementował tę wiadomość.

Klaudia El Dursi nie wystąpi w formacie TVN

Portal Wirtualne Media podchwycił temat i zaczął go drążyć. Jak się okazało, w nowej edycji programu TVN zdecydował się powrócić do jego pierwotnej nazwy, Azja Express, na co wpływ mają lokalizacje, zaplanowane do eksploracji przez uczestników: Turcja, Gruzja oraz Uzbekistan. Format najprawdopodobniej będzie miał premierę wiosną 2023 roku.

Joanna Górska z działu u PR w TVN Warner Bros. Discovery udzieliła Wirtualnym Mediom komentarza, w którym zaprzeczyła, żeby jakieś konkretne osoby zaangażowano już do show. Producenci są dopiero na etapie castingu.

Potwierdzam realizację kolejnej edycji „Azji Express”. Na chwilę obecną nie podajemy nazwisk uczestników, jesteśmy na etapie castingu. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami – wytłumaczyła.

Oznacza to, że Klaudia El Dursi – wbrew wcześniejszym doniesieniom – zapewne nie zagości się w kolejnej edycji show. Żałujecie takiego obrotu sprawy?


Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi - urodziny partnera

Klaudia El Dursi - urodziny partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×