Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę na finał „Hotelu Paradise”. Niektórzy uważają, że fryzjer ją skrzywdził

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi w wielkim finale Hotelu Paradise zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Internauci nie szczędzą słów krytyki.

Mało kto wie, że Klaudia El Dursi była jedną z Wodzianek w show Kuby Wojewódzkiego. Raz nawet w seksownym stroju anioła zatańczyła dla widzów na rurze. Prawdziwa popularność przyszła jednak wtedy, gdy pojawiła się na castingu do Top Model. Jurorzy nie mogli oderwać oczu od jej egzotycznej urody i zgrabnej figury. Joanna Krupa nie zastanawiała się długo i niemal od razu przyznała jej Złoty Bilet, który zapewnia miejsce w domu modeli i modelek.

Pomimo tego, że nie wygrała programu, udaje jej się robić spektakularną karierę. Stacja TVN zobaczyła w niej potencjał i obsadziła do roli prowadzącej w Hotelu Paradise. Produkcja najwyraźniej jest z niej zadowolona, ponieważ od czterech edycji, to ona jest głową programu. Gwiazda zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że planowane są dwa kolejne sezony telewizyjnego show:

Jest duże prawdopodobieństwo, że kolejne dwie edycje się odbędą. Na pewno będzie to inny kontynent i na pewno Was zaskoczymy.

Po chwili dodała, czy wciąż będziemy mogli ją oglądać w roli prowadzącej:

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie.

Hotel Paradise. Wielki finał

W czwartek odbył się przedostatni odcinek 4. sezonu Hotelu Paradise. Tym razem, to byli uczestnicy decydowali, która z par ma najmniejsze szanse na miłość i powinna odpaść. Większością głosów szanse na wygraną stracili Inga i Janek. Tym samym w finale znajdą się dwie pary: Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Kto z nich zwycięży? Tego dowiemy się już 6 grudnia.

Klaudia El Dursi zaskoczyła metamorfozą

Ogromnym zaskoczeniem okazały się zapowiedzi finałowego odcinka. Klaudia El Dursi zaprezentowała w nich zupełnie nową fryzurę. Gwiazda ma na głowie warkoczyki przeplatane szarymi pasmami. Trzeba przyznać, że wygląda dość oryginalnie, aczkolwiek internauci nie uważają tej metamorfozy za udaną:

  • Czy Klaudia przegrała jakiś zakład z fryzjerem?
  • Przez cały sezon wyglądałaś jak petarda, a w finale wyglądasz, jakby ktoś założył Ci mopa na głowę.
  • Fryzura Klaudii godna finału. I to brzydkie, i final brzydki. To nie tak powinno wyglądać. A finaliści?? Wielka porażka.

Rzeczywiście jest aż tak źle?


Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/hotelparadise.tvn7

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/hotelparadise.tvn7

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/hotelparadise.tvn7

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/hotelparadise.tvn7

Klaudia El Dursi - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia El Dursi - Flesz Fashion Night 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×