Klaudia El Dursi ofiarą internetowego hejtu. Co się stało?

Klaudia El Dursi Kuba Wojewodzki

Klaudia El Dursi Kuba Wojewodzki

Klaudia El Dursi nie ma łatwego życia w Top Model. Mimo, że dostała Złoty bilet, więc bardzo przypadła do gustu jurorom, to zmaga się z falą krytyki ze strony internautek. W jej obronie stanął Marcin Tyszka. Zobaczcie.

Klaudia El Dursi, która pojawiła się na castingach do najnowszej edycji Top Model i dostała złoty bilet, od początku wywołuje skrajne emocje, nie tylko wśród widzów, ale też uczestników.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

Klaudia El Durski – w obiektywie Marcina Tyszki

W ostatnim odcinku Klaudia pięknie zaprezentowała się podczas sesji autorstwa Marcina Tyszki. Fotograf nie krył zachwytu Klaudią. Na swoim Instagramie opublikował jej zdjęcie.

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do złotego biletu… @klaudia_el_dursi weszła na plan i rozwaliła system… Zgadzacie się ze mną? Obawiam się że w domu @topmodelpolskatvn może być bardzo gorąco, już od pierwszego dnia widać jak rodzą się „sympatie” między uczestniczkami – napisał fotograf.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Co piszą o Klaudii El Dursi internauci?

Tymczasem w internecie burza. Część, podziwia urodę Klaudii, jej figurę i to, że jest fotogeniczna. Jednak inni nie kryją antypatii:

Skoro przez 10 lat nie wybiła się w modelingu to i teraz tego nie zrobi, bo już jest na to za stara i nie ten typ urody. Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi. To widać. Poza tym, zdaje się że Top Model ma promować nowe twarze i młode talenty a nie stare wyjadaczki. Do tego kłamczucha i pozerka. Nie dziwię się, że ludzie jej nie lubią – piszą internautki.

Niepochlebne opinie na tym się nie kończą. Inny internauta napisał:

Tak, kłamczucha. Taka niby skromna szwaczka, która udaje, że paradowanie w kostiumie kąpielowy jest dla niej problemem. Pewnie że stresu doznała amnezji i zapomniała jak rozebrała się do rosołu dla Playboya. Zastanawiające jest jak nachalnie TVN ją promuje.

Marcin Tyszka broni Klaudii El Dursi

Nieprzyjemnie opinie sprawiły, że w obronie Klaudii El Dursi stanął sam Marcin Tyszka.

W tej edycji Top Model nie ma granicy wieku, jesteśmy super happy że pojawiła się uczestniczka która ma skończone 30 lat i dwójkę dzieci… Taka jest też teraz moda, otwarta na różne typy urody i wiek… Zobaczymy jak sobie Klaudia dalej poradzi… Ja się uważnie przyglądam, ale gratuluję odwagi, że zostawiła swoje ułożone życie, by je zacząć od nowa z @topmodelpolskatvn – pisze fotograf.

Zobaczymy, kto ma rację i jak daleko w programie zajdzie modelka.

Zobacz: Top Model 8: Metamorfozy i pierwsza sesja za nami. Kto odpadł?


Klaudia El Dursi ma 30 lat

Klaudia El Dursi ma 30 lat

Klaudia El Dursi była modelką Playboya

Klaudia El Dursi była modelką Playboya

Klaudia El Dursi jest nie tylko modelką, ale przede wszystkim mamą

Klaudia El Dursi jest nie tylko modelką, ale przede wszystkim mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×