Klaudia El Dursi w samych majtkach na śniegu. Internauci grzmią: „Jak na mamę, to średnio pokazywać swoje łono”. Jest odpowiedź

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi opublikowała półnagie zdjęcia z urlopu. Nie przewidziała jednak takiej reakcji internautów. Obserwatorzy zarzucili gwieździe, że nie wypada, gdy ma się małe dzieci.

Klaudia El Dursi rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie od roli Wodzianki u Kuby Wojewódzkiego. Wkrótce gościła na rozkładówce świerszczyka CKM. Tym bardziej dziwił widzów Top Model fakt, że gwiazda, przychodząc na casting, była nad wyraz skromna i nieśmiała.

Udział w programie zapewnił jej rozpoznawalność. Drzemiący w niej potencjał niemal od razu dostrzegła Joanna Krupa, która z miejsca przyznała 32-latce o egzotycznej urodzie Złoty Bilet. Immunitet pozwalał na pominięcie jednego z kolejnych etapów, a tym samym zapewniał gwarantowane miejsce w domu modeli i modelek.

Gwiazda, pomimo że nie wygrała show, świetnie radzi sobie w show-biznesie. Na stałe zagrzała miejsce jako gospodyni programu randkowego Hotel Paradise. Jak dotąd poprowadziła cztery sezony i właśnie potwierdziła, że zagości również w kolejnym. Wymagającą pracę stara się łączyć z życiem prywatnym. Od kilku lat jest związana z Jackiem Leszczyńskim. Para wychowuje razem dwóch synów – Dawida oraz Jana.

Półnaga El Dursi w śniegu. Internauci zniesmaczeni

Klaudia El Dursi korzysta z wolnego czasu pomiędzy nagraniami programu Hotel Paradise. Zabrała rodzinę do Zakopanego. Swój wyjazd chętnie relacjonuje na Instagramie, gdzie śledzi ją blisko 800 tysięcy osób. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z balkonu.

Odziana jedynie w bieliznę, obuwie oraz kapelusz, pręży na nich swoje półnagie ciało. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obecnie trwa sezon zimowy, a ją otaczają góry śniegu i mróz idealnie zachowujący ślady butów.

Internauci przeanalizowali jej nowe zdjęcia wzdłuż i wszerz. Zwrócili uwagę na wystającą, pewną intymną część ciała:

 • Cóż można pokazać więcej? Kiedy wszystko zostało pokazane…
 • Spoko… Ale jak na mamę to średnio pokazywać swoje łono.

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na drugi komentarz:

Gdzie to łono? Nie spostrzegłam.

Pewna internautka również dostrzegła „wpadkę” prezenterki:

Trochę pipkę widać.

Najwyraźniej obruszona El Dursi, krótko skwitowała swoją obserwatorkę:

W dziwnym miejscu musisz mieć pipkę.

Co uważacie o zaistniałej sytuacji?


Klaudia El Dursi odpowiada na komentarze internautów

Klaudia El Dursi odpowiada na komentarze internautów

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi | fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Komentarze

 • antonina pisze:

  Te zakichane celebrity przecież nigdy się do niczego nie przyznawały…lewa i pazura przecież nigdy zębów nie robiły, klotka zawsze wierna I też nic nie majstrowała przy gębie,kozidrak- nigdy by nie pojechała po pijaku, inne gęby pozmieniały, że trudno je rozpoznać- Dygant, radziowa,czy Wyszkoni….echh po ch…ja to piszę..jestem taka sama jeb…jak i one, z tą różnicą, że q na naszej głupocie zarabiają i tego q nie rozumiem

 • Gość pisze:

  Taki live ładnemu we wszystkim ładnie fajna czapa a co pi..ka to wstyd ha ha dobrze wygląda jak po kilku dzieciach nikt nie wie co będzie jutro oprócz podatku i to tyle

 • Żebada pisze:

  Ale przecież widać! Majtasy jej się wpijają w wargi sromowe.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×