Polka wystąpi z Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 i zrobi jej wielką konkurencję! Klaudia wygląda jak bogini!

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Klaudia Antos wystąpi razem z Jennifer Lopez podczas finału Super Bowl 2020! Jest jedna z tancerek, które towarzyszyć będą gwieździe.

Jennifer Lopez, to niewątpliwie wielka gwiazda światowego formatu. Gdzie się pojawia, to jest najlepsze show. Wkrótce swoją obecnością uświetni  Super Bowl, czyli finałowy mecz o mistrzostwo kraju w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League. Jest to  najważniejsze sportowe wydarzenie roku w Stanach Zjednoczonych. To już za kilka dni, a w teamie gwiazdy mamy swojego człowieka. Jest to Klaudia Antos, tancerka, która robi międzynarodową karierę.

Klaudia Antos zatańczy Jennifer Lopez na Super Bowl 2019

Klaudia Antos zaczęła tańczyć w wieku 9 lat, a to wszystko za sprawą taty, który był tancerzem. Rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w 9. edycji tanecznego show ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Wtedy Agustin Egurrola nazwał ją „dziewczyną doskonałą”.

Klaudia ma na swoim koncie wiele sukcesów. Występowała w „The Voice of Poland”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami!”, „APLAUZ APLAUZ!” oraz „Jaka to melodia”.

Tańczyła również w teledyskach u Dody i Honoraty Skarbek. Antos może się również pochwalić współpracą z takimi gwiazdami jak: Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, czy Kate Ryan,to dla nich tańczyła na wielu scenach.

Jesienią 2018 roku wyjechała na warsztaty do najlepszych na świecie szkół tańca w Stanach Zjednoczonych. Jej niewyczerpalna energia oraz ogromne umiejętności sprawiły, że choreografowie, z którymi pracował podczas pobytu w USA zadbali o to, aby Klaudia wróciła i została tam na dłużej.

Owocem jej ciężkiej pracy jest ogromny sukces, jakim jest niewątpliwie występ u boku Jennifer Lopez. I to podczas bardzo ważnego show, które gwiazda da podczas Super Bowl, wydarzenia, na które czeka cała Ameryka.

Faktem ty, Antos pochwaliła się na swoim Instagramie, publikując fotografię z prób.

SUPERBOWL 2020 with @jlo in 5 DAYS!! we’re ready  – napisała.

View this post on Instagram

SUPERBOWL 2020 with @jlo in 5 DAYS!!???????? we’re ready ???? _______________________________________________________ #SuperBowl2020 #JLo #halftimeshow #rehearsalsbelike #Miami #msafam

A post shared by K L A U D I A A N T O S (@klaudiaantos) on

Trzeba pamiętać, że JLo jest perfekcjonistką i w jej zespole tańczą tylko najlepsi. Klaudia osiągnęła niebywały poziom umiejętności tanecznych. Jej kariera nabiera tempa, a już wkrótce pewnie będziemy słyszeć o niej bardzo często. Fani jej talentu są zachwyceni opublikowaną przez Antos treścią.

  • Jlo opublikowała zdjęcie z Tobą. OMG!
  • Brawo!! Nasza reprezentacja Polski i to przy JLO!!! Aaaaaawwwwww.
  • Damn’ Dziewczyno, spełniasz moje marzenia !
  • Oo jaaaaa! Gratulacje! Nasza polska taneczna duma! – piszą.

Jak widzicie, Klaudia Antos rozbiła bank. Udowodniła, że talent i ciężka praca prowadzą na szczyty!

Zobacz: Jennifer Lopez i Shakira razem na Super Bowl 2020! Jeszcze nie wystąpiły, a już zrobiło się gorąco! Tylko spójrzcie na ich wspólną sesję


Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×