Klara Lewandowska w cudnej fryzurze kibicuje Robertowi Lewandowskiemu z domowej sypialni

Klara kibicuje Robertowi Lewandowska

Klara kibicuje Robertowi Lewandowska

Anna Lewandowska opublikowała słodkie zdjęcie Klary. Dziewczynka ubrana w koszulkę Bayernu z numerem Roberta Lewandowskiego kibicuje swojemu tacie.

Anna Lewandowska od czasu, w którym ogłosiła światu, że jest w drugiej ciąży, nie zwalniała tempa. Była bardzo aktywna niemal do ostatnich dni przed porodem. Wygląda na to, że nie zmieni się to i teraz. Urodziła Laurę zaledwie 10 dni temu, a już wróciła do social mediów i zachwyca formą. Wczoraj zachwycała na spacerze z córkami i przy okazji zapowiedziała, że zamierzają kibicować Robertowi Lewandowskiemu podczas niedzielnego meczu.

Dzisiaj pokazała, jak to trzymanie kciuków za Bayern wygląda. Słodka fotka podbija internet.

Klara Lewandowska ogląda mecz Roberta Lewandowskiego

Obecnie Anna Lewandowska sama zajmuje się córkami, bo Robert Lewandowski, przygotowując się do dzisiejszego meczu Bayernu, został poddany kwarantannie razem z innymi zawodnikami z drużyny. Trenerka zapowiedziała, że razem z Klarą będą kibicować podczas pierwszego spotkania drużyny Lewego we wznowionych rozgrywkach Bundesligi.

Pokazała zdjęcie, na którym Klara w cudownie upiętych włoskach, ubrana w koszulkę z numerem 9 siedzi przed telewizorem i trzyma kciuki za tatę i jego drużynę. Robert nie ukrywa, że córeczka jest jego oczkiem w głowie i stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Pewnie zaszczepił już miłość do futbolu.

Dzisiaj długo oczekiwany przez nas mecz Bundesligi… inny niż zawsze… Bez kibiców na stadionach.
Kto mocno kibicuje przed telewizorami? – napisała.

Wiadomo już, że drużyna Lewandowskiego wygrała w pierwszej połowie 0-1, a autorem pierwszej bramki jest właśnie tata Klary. Kibicowanie przynosi wymierne efekty.

Na fotografię, którą opublikowała Ania, bardzo pozytywnie zareagowali internauci.

  • Super fotka.
  • Świetne zdjęcie.
  • Oczywiście,że oglądałam. Już nie mogłam się doczekać.
  • Ale Klara jest słodka!
  • Masz cudowną rodzinkę!

Zobacz także: Ania Lewandowska w płaszczu za ponad 8 tysięcy złotych pochwaliła się idealną figurą na spacerze z córkami


Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×