Lewandowski szaleje na skuterze wodnym, a jego córka krzyczy zza burty jachtu. Pilna wiadomość od Klary ws. Laury [WIDEO]

Robert Lewandowski na wakacjach

Robert Lewandowski na wakacjach

Ania Lewandowska nagrała wołanie Klary zza burty. Dziewczynka próbowała przekazać ojcu pilną wiadomość. Rozkoszny widok mówi wszystko o jej relacji z młodszą siostrzyczką.

Robert Lewandowski po intensywnym czasie udał się na zasłużony urlop. Najlepszy piłkarz świata minionego roku obecnie regeneruje siły w słonecznej Hiszpanii. Razem z żoną, córkami, matką i teściową odpoczywają na Balearach. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie tam para zainteresowała w kolejną nieruchomość. Lokalna prasa zdążyła już ustalić, gdzie mieści się willa z basenem i jak dokładnie wygląda. Zdjęcia posiadłości z prędkością światła obiegły cały świat.

Para oficjalnie nie potwierdziła zakupu rezydencji na Majorce. Wiadomo jednak, że na zachodzie Europy czuje się jak w drugim domu. To właśnie tam regularnie udaje się na wakacje, z których dzieli się rozkosznymi zdjęciami. Najnowsza publikacja jest wyjątkowa, a wszystko za sprawą rezolutnej Klary.

Klara woła Roberta Lewandowskiego zza burty

Ania nagrała, jak zatroskana dziewczynka zza burty luksusowego jachtu próbuje zawołać ojca, który w tym czasie oddaje się szaleństwom na skuterze wodnym. Gdy Robert zmagał się z falami i próbował opanować wielką maszynę, 4-letnia córeczka zaczęła krzyczeć z całych sił:

Laura ciebie woła – krzyczała poważnym tonem, a potem zaczęła głośno piszczeć.

Odległość i szum silnika z pewnością zagłuszyły wołanie dziewczynki, ale na szczęście nie była sama. Na posterunku towarzyszyła jej mama, która nie tylko wszystko nagrała i udostępniła w sieci, ale także mogła pilnie zareagować na wezwanie młodszej pociechy.

Lewandowska na wołanie Klary zareagowała uśmiechem i dołączyła do nagrania serduszko, które daje do zrozumienia, jak bardzo dumna jest z córki i jej zaangażowania w wychowanie młodszej siostry. Robert też nie ukrywa swojego zachwytu nad pierworodną. W kolejnych Instastories zamieścił zdjęcie ze spaceru, które opatrzył krótkim wyznaniem:

Moja miłość. Klara.

Opisaną sytuację możecie obejrzeć poniżej.


Klara Lewandowska woła ojca zza burty jachtu

Klara Lewandowska woła ojca zza burty jachtu

Robert Lewandowski na skuterze wodnym

Robert Lewandowski na skuterze wodnym

Robert Lewandowski na skuterze wodnym

Robert Lewandowski na skuterze wodnym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×