Klara Lewandowska sfotografowała rodziców i Laurę. Świąteczna sesja rodziny mogłaby trafić na okładkę gazety

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Ania i Robert Lewandowscy razem z Laurą zostali bohaterami sesji świątecznej. Urocze zdjęcia wykonała Klara. Zdolna z niej dziewczynka. Zobaczcie, jakie ma dobre oko.

Świąteczna atmosfera na profilu Ani Lewandowskiej trwa już w zasadzie od końca listopada, bo właśnie wtedy pochwaliła się choinką, którą ozdobiła razem z Klarą.

Zdjęcie z choinką… W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę. A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina – napisała miesiąc temu.

Od tego momentu coraz więcej postów dotyczy zbliżającego się Bożego Narodzenia. Jednak żaden z jej postów jeszcze nie przykuł uwagi jak ten, który pojawił się na Instagramie w niedzielę. Zdjęcia, które pokazała, wykonała Klara. To bardzo urocza sesja świąteczna.

Klara sfotografowała swoją rodzinę. Piękna sesja świąteczna

Lewandowscy obok imponującej kariery zawodowej, zbudowali także szczęśliwą rodzinę. Jak najlepiej mogą, celebrują wspólne momenty, a zbliżające się święta są do tego doskonałą okazją. Wszyscy już czują tę magiczną atmosferę. Ania pokazała wypieki i inne smakołyki, które przygotowuje. Wiadomo także, że znajdzie się więcej czasu dla Laury i Klary, które rosną jak na drożdżach.

Starsza z córek trenerki i piłkarza już niejednokrotnie zaimponowała internautom. To bardzo żywa dziewczynka, która może pochwalić się kondycja lepszą niż niejeden dorosły, bo czynnie bierze udział w aktywności swojej mamy. Widzieliśmy także, jak uczy się języków obcych. Teraz okazuje się także, że 3-latka ma świetne oko i robi doskonałe zdjęcia.

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie mini sesją świąteczną. Razem z Robertem i Laurą, a potem tylko z młodszą córką, pozują przy kominku, który jest oczywiście odpowiednio udekorowany. Z opisu wynika, że urocze fotografie zrobiła im Klara.

Internauci są zachwyceni efektami. Komplementom nie ma końca. Piszą, że Lewandowscy tworzą cudną rodzinę, a Klara to niezła zdolniacha.


Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Anna Lewandowska w świątecznej stylizacji

Anna Lewandowska w świątecznej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×