Szukaj

Klara Lewandowska już napisała list do Świętego Mikołaja. Jakie ma marzenie? Dosyć zaskakujące

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Klara Lewandowska jak każda mała dziewczynka czeka na przyjście Świętego Mikołaja. Dziewczynka już napisała do niego list. Co chciałaby dostać pod choinkę?

Anna Lewandowska jest nie tylko sportowcem i rewelacyjną bizneswoman, ale także mamą dwóch uroczych córeczek. Żona Roberta Lewandowskiego cały czas rozwija swoje wielkie imperium. Ma nie tylko świetnie prosperującą aplikację treningową, własną firmę kosmetyczną, ale od niedawna także zdrowy dietetyczny catering, który możecie zamówić w największych miastach w Polsce. Ponadto ma własną markę spożywczą, oferującą produkty typu fit, oraz prowadzi bloga, który całkowicie poświęciła kobietom i macierzyństwu. Można zdecydowanie powiedzieć, że nie może narzekać na brak zajęć.

Na pierwszym miejscu jednak zawsze stawia szczęście swojej rodziny. Gwiazda jest mamą dwóch uroczych córeczek. Starsza z nich Klara, w tym roku skończyła 3 lata, a mała Laura ma dopiero 6 miesięcy. Chociaż Ania dodaje całą masę zdjęć i filmików, na którym możemy zobaczyć, jak rosną i zmieniają się jej córeczki, to nigdy nie zdecydowała się na pokazanie ich wizerunku. Ostatnio jednak podczas ćwiczeń na sali treningowej o w kadrze niespodziewanie pojawiła się twarz ślicznej dziewczynki. Klara uwielbia towarzyszyć swojej mamie na siłowni i kondycją mogłaby zawstydzić wielu dorosłych. Mała dziewczynka ma też swoje wielkie marzenia. Co chciałaby dostać od Świętego Mikołaja?

Klara Lewandowska napisała list do świętego Mikołaja

Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia czuć w powietrzu już od dawna. Wszystkie markety już ubrały się w piękne dekoracje, a pięknych światełek nie brakuje także na ulicach miast. Wiele osób już od kilku dni ma swoich domach choinki. Ciężki czas pandemii zdecydowanie spowodował, że większość osób chciała umilić sobie w ten sposób trudne wydarzenia ostatnich tygodni.

Choinkę w swoim domu ma już także Anna Lewandowska. Dla ich rodziny będzie to na pewno wyjątkowy czas, ponieważ po raz pierwszy spędzą go we czwórkę. Klara już nie może doczekać się przybycia Mikołaja. Jak każde małe dziecko postanowiła napisać do niego list. Ania wszystko pokazała na swoim Instastories. Na pytanie mamy co chciałaby dostać, odpowiedziała w bardzo zabawny sposób.

Co być chciała dostać, no powiedz? – zapytała Ania.

Rysująca Klara szybko odpowiedziała swojej mamie.

Ciastko.

Gwiazda postanowiła zapytać córkę o szczegóły prezentu.

A jakie? -kontynuowała Ania.

Okazuje się, że Klara ma sprecyzowane wymagania i doskonale wiedziała, jakie słodkości się jej marzą.

Truskawkowe – zdradziła swojej mamie.

Trzeba przyznać, że 3-latka nie ma zbyt wielkich wymagań co do prezentu. Dialog pomiędzy Anią i Klarą jest zabawny, a córeczka Lewandowskich jest po prostu urocza.


Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Klara Lewandowska pisze list do świętego Mikołaja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×