Szukaj

Coś niesamowitego. 3-letnia Klara ćwiczy na siłowni jak profesjonalistka! „Dynamit po mamusi” [WIDEO]

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska sportowy styl życia ma we krwi. Urocza trzylatka wkroczyła dziś na trening i godnie zastąpiła swoją mamę. Internauci są oczarowani uroczą sportsmenką. Ania ma godną następczynię.

Ania Lewandowska ze sportem jest związana od dzieciństwa. W wieku 13 lat zdecydowała się trenować karate. W dyscyplinie tej odniosła liczne sukcesy. W całej karierze sportowej zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w Federacji WFF. Od 7 lat prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, na którym znajdziemy porady dotyczące treningów i zdrowej diety.

Ania nagrała również kilka płyt z treningami, nawet takimi specjalnie opracowanymi dla kobiet ciężarnych. Dwa lata temu stworzyła aplikację, dzięki której jej fanki mogą wykupić indywidualny plan treningowy, wraz z propozycją diety. Instruktorka fitnessu podczas obu ciąż, nie zwalniała tempa i do samego rozwiązania była aktywna zawodowo. W social mediach mogliśmy zobaczyć wiele filmików i zdjęć, gdy wykonuje ćwiczenia odpowiednie dla jej odmiennego stanu.

Klara Lewandowska ćwiczy jak jej mama

Klara Lewandowska od pierwszych dni życia ma kontakt ze sportem. Jej mama ćwiczyła podczas ciąży, a po narodzinach córka towarzyszyła jej na sali treningowej. Dziewczynka bierze również przykład ze swojego taty. Robert nie raz pokazywał w social mediach, że mała córeczka jest jego najwierniejszą fanką i najlepszym kompanem w ich domowej siłowni.

Okazuje się, że trzylatka jest również wielką motywatorką dla swojej mamy. Wspólne trenowanie podoba jej się tak bardzo, że nawet gdy Ania nie może wziąć udziału w treningu, to może liczyć na godne zastępstwo. Trenerka dodała właśnie filmik, na którym Klara, jak prawdziwy zawodowiec wykonuje wyskoki. Trzeba przyznać, że dziewczynka doskonale podpatruje rodziców podczas treningu, bo już ćwiczy jak prawdziwy zawodowiec.

Dzień dobry, dzień dobry! Kto dzisiaj trenuje? Który program z aplikacji wybierasz? Klara: „idziemy na trening, plosie?”… i jak tu odmówić córeczce. Mały motywator godnie zastąpiła mamusie, która jeszcze nie może trenować – czytamy pod uroczym filmikiem.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów. Obserwatorzy nie mogą napatrzeć się na uroczą trzylatkę i są pod wrażeniem jej sportowej formy.

  • Wulkan energii.
  • Ale czad. Ona jest urocza.
  • Co za hart ducha. Brawo Klarcia.
  • Dynamit po mamusi.
  • Wow. Ja nawet nie zrobię tak 3 razy – czytamy w komentarzach.

W Klarze po prostu płynie sportowa krew. Czekamy, aż mała Laura podrośnie i dołączy do wspólnych rodzinnych treningów.


Klara Lewandowska ćwiczy

Klara Lewandowska ćwiczy

Klara Lewandowska ćwiczy

Klara Lewandowska ćwiczy

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×