Dom Anny Lewandowskiej zmienił się w szpital: „Za mną 3 nocka bez snu”. Zmęczenie widać na twarzy gwiazdy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Klara Lewandowska jest chora. Jak się czuje? Anna Lewandowska podzieliła się aktualnym stanem zdrowia dziecka i zdradziła, że nie przespała już trzech nocy. 

Anna Lewandowska jest w ciąży. Spodziewa się narodzin drugiego maluszka, który przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Zanim to jednak nastąpi, trenerka dzieli czas między służbowe projekty, a opiekę nad Klarą. Okazuje się, że dziewczynka obecnie bardzo potrzebuje uwagi mamy – zmaga się z chorobą, najprawdopodobniej przeziębieniem.

Anna Lewandowska o chorobie córki. Co jej dolega?

Tą nie najlepszą wiadomością Ania ze swoimi obserwującymi podzieliła się w mediach społecznościowych. Umieściła swoje zdjęcie bez makijażu, na którym uwagę zwracają podkrążone oczy. Okazuje się, że gwiazda nie śpi dobrze od trzech nocy, ponieważ czuwa nad swoją córką:

Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. Za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! Pewnie też czasami się nad tym zastanawiacie. Ps. Wsparcie taty – bezcenne. Zdrówka Wam życzę ❤ bo ono jest najważniejsze – podkreślała pod najnowszym zdjęciem.

W komentarzach pod zdjęciem odezwały się mamy, które życzyły Klarze dużo zdrowia i pisały, że bardzo dobrze rozumieją, co to znaczy mieć chore dziecko:

  • Jak dobrze to znam. Tyle, że ja od niemal pół roku nie śpię, bo jak córka skończyła 3 miesiące, zaczęła budzić się co pół godziny w nocy, a ostatnio to nawet manifestuje to krzykiem.
  • Tak my MAMY mamy moc z KOSMOSU. Dużo zdrówka nam WSZYSTKIM.
  • U nas grypa. Łącze się w bólu i życzę zdrowia.
  • Przytulam. Oby kolejna nocka była przespana!!! A dziś dużo siły życzę.
  • Dzielna Kobieta! My wszystkie jesteśmy dzielne! Jestem też w ciąży i wiem jak to jest, kiedy tego snu brakuje, ale dzieci ponad wszystko!

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót Klary do zdrowia!

Zobacz także: Tak mieszka Klara Lewandowska. Brat Ani jest pod wrażeniem jej królestwa: „Na najwyższym poziomie” [WIDEO]


Anna Lewandowska bez makijażu informuje o chorobie Klary

Anna Lewandowska bez makijażu informuje o chorobie Klary

Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×