„Klan” znika z anteny, a aktorzy niepokoją się o pracę. TVP w tym czasie planuje emisję…

Klan obchodzi 20. urodziny

Klan obchodzi 20. urodziny

Serial „Klan” zastąpi „Moda na sukces”

Stacja TVP pod kierownictwem Jacka Kurskiego podjęła decyzję. „Klan” znika z anteny, a zastąpić go ma „Moda na sukces”. Trwają rozmowy z producentami. Podobno dalsza produkcja tasiemca jest zbyt kosztowna i pochłania za dużo środków telewizji publicznej.

Fani serialu martwią się, ze nie zobaczą już więcej swoich ulubieńców na ekranie. Aktorzy także niepokoją się o swoją pracę. Dla niektórych z nich to jedyne tak duże źródło dochodu. Sami nie wiedzą, co będzie dalej…

Trudno mi powiedzieć, co będzie dalej z Klanem. Nakręcone są trzy odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach. Ślub został przerwany, ale w przyszłości będzie kolejne podejście. Paweł będzie się leczył – zapowiedział aktor. Scenariusze są nadal pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana. – tłumaczy serialowy dr Lubicz.

O swoją pracę niepokoi się także Jacek Borkowski. Aktor nie wie, czy po urlopie będzie miał, gdzie wracać.

Nie wiem, czy będę miał pracę, czy też nie – mówi Jacek Borkowski, który obecnie wychowuje samotnie dwójkę dzieci.

Z kolei Izabela Trojanowska zdradza, że ma umówionych jeszcze kilka dni zdjęciowych…

Jestem zamówiona na ostatni tydzień lipca i jak na razie nie było to odwoływane. Odnośnie do umowy nic nie wiem, może się dowiem ostatnia. – mówi w rozmowie z Super Expressem aktorka.

Fakt informuje, że to już pewne, że serial znika z anteny. W czasie jego emisji będzie leciała Moda na sukces. Stacja prowadzi rozmowy z amerykańskimi producentami telenoweli. Zakup starych odcinków ma być o wiele tańszy niż produkcja nowych Klanu.

Telewizja chce kupić odcinki z lat 90.Co prawda już raz je pokazywali, ale są dużo tańsze niż nowe odcinki, nie mówiąc już o dalszym produkowaniu Klanu. – zdradza anonimowo pracownik TVP dla Faktu.

Co Wy na to?

Zobacz: Piotr Cyrwus wraca! Rysiek z „Klanu” pojawi się teraz w innym popularnym serialu

„Klan” zniknie z anteny i zastąpi go „Moda na sukces”

''Klan'', fot: Facebook

„Klan” zniknie z anteny i zastąpi go „Moda na sukces”

Moda na sukces Fot. screen z Facebook

„Moda na sukces” zastąpi „Klan”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×