Nowa czołówka „Klanu”. Miał być hit, a wyszła klapa. Internauci są rozczarowani piosenką w wykonaniu gwiazd serialu [WIDEO]

Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Klan po wakacjach powitał widzów nową czołówką i piosenką Życie jest nowelą w wykonaniu gwiazd serialu. Zdania fanów produkcji są mocno podzielone. Jak ocenili grafikę i utwór?

Klan to najdłużej emitowana telenowela w Polsce. Na ekranach telewizorów zadebiutowała 22 września 1997 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawiają się nowe sezony serialu, na którym wychowują się kolejne pokolenia widzów. Opowiada on o losach wielopokoleniowej rodziny Lubiczów, w których życiu nie brakuje różnych zwrotów akcji. To cały czas czyni serial atrakcyjnym.

Swoją karierę w tasiemcu zaczynało wiele gwiazd, które od najmłodszych lat są związane z show-biznesem. Wśród nich jest między innymi Agnieszka Kaczorowska, Julia Królikowska, która gra tam od pierwszych dni życia, a także Kaja Paschalska, która na plan trafiła, mając kilka lat.

Przez niemal 25 lat emisji czołówka zmieniała się wiele razy, to z serialem bezustannie związana była piosenka Życie jest nowelą, wykonywana w oryginalne przez Ryszarda Rynkowskiego. Najnowszy sezon rozpoczął się od sporej zmiany.

Nowa czołówkowa Klanu wielką klapą. Co piszą fani?

Po wakacjach na sympatyków serialu czekała spora niespodzianka. Zmieniła się bowiem czołówka i piosenka, która towarzyszyła mu od samego początku. Jakiś czas temu Fakt podał, że nowy utwór wykonają gwiazdy od lat grające w serialu, czyli między innymi Kaja Paschalska oraz Izabela Trojanowska.

Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska — zdradziła Faktowi Anna Wiejowska.

Czołówka już zadebiutowała na antenie, jednak opinie co do niej są mocno podzielone. Piosenka jest wykonywana przez aktorów grających w serialu, a wizerunki głównych postaci są pokazana na zdjęciach typu Polaroid.

Klan – nowa czołówka!

Zobaczcie jaka czołówka powita Was dziś w nowym sezonie 𝗞𝗟𝗔𝗡𝗨 🎥 Jak się Wam podoba❓ #BądźmyRazem od poniedziałku do piątku o 17:55 w TVP1 💙

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Friday, September 3, 2021

Niestety taka zmiana po ponad dwóch dekadach niezbyt przypadła do gustu widzom. Swoje zdanie wyrazili w komentarzach w poście z czołówką udostępnioną przez TVP na Facebooku.

  • Grafika i wykonanie jak serial z 2000 roku.
  • Wow… No muszę przyznać, że tą czołówką wkroczyli z przytupem w lata dwutysięczne.
  • Piosenki nie da się słuchać…
  • Wolę poprzednią wersję piosenki.
  • Wielka lipa, amatorstwo.

Dla równowagi pojawiły się też słowa otuchy od fanów, którym podobają się wprowadzone po latach zmiany.


Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Klan - nowa czołówka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×