Uwielbiana przez widzów gwiazda „Klanu” po 20 latach odchodzi z serialu?! Bez niej wszystko się rozsypie!

Klan obchodzi 20. urodziny

Klan obchodzi 20. urodziny

Barbara Bursztynowicz odejdzie z Klanu?

Barbara Bursztynowicz od ponad 20 lat gra rolę cieplej Elżbiety Chojnickiej w Klanie. Za tę kreację aktorka zapłaciła sporą cenę, bowiem przez widzów jest kojarzona wyłącznie z tasiemcem TVP. Jest serialową gwiazdą, jednak nic o niej nie wiemy, sama bardzo rzadko udziela wywiadów. Piękna aktorka pierwszy raz wyjawiła dla VIVA! kilka swoich sekretów. Czy Barbara Bursztynowicz po 20 latach chce zrezygnować z Klanu?

Były takie momenty i będą się zdarzały. Bo rola Elżbiety Chojnickiej odcisnęła takie piętno na moim zawodowym życiu, że reżyserzy, producenci postrzegają mnie jako tę postać z Klanu. Widzowie zresztą też. Wiem, że widzom jest przykro, kiedy mówię, że chciałabym zrezygnować. Też biorę ich zdanie pod uwagę, bo wiem, że publiczność lubi mnie za rolę Elżbiety. Żyją z nią od 20 lat, jest w ich domach pięć razy w tygodniu. Siła oddziaływania takiego serialu jest niewyobrażalna. Często słyszę od ludzi na ulicy i podczas spotkań: „nasza Elunia”. Dla pań jestem dobrą koleżanką, córką albo nawet matką. Lubią mnie też dzieci. Podoba im się, jaką Elżbieta jest babcią, jak rozwiązuje rodzinne problemy.

 Zatem czy ona sama lubi swoją Elżbietę Chojnacką z Klanu?

 Czasami tak, ale bywam też nią zmęczona. I od czasu do czasu proszę o zmiany w moich wątkach, które uatrakcyjniałyby moją postać. Bo czasem, snując codzienne dialogi, zapominam, że jestem dobrą aktorką.

Nie chciałabym wciąż pytać: „Czy napijesz się kawy, czy może herbaty?” albo przytakiwać. W każdym dobrym serialu, filmie, sztuce teatralnej musi być konflikt. Nie chcę, by moja postać była tylko spolegliwa, dobra, ciepła. Chciałabym jej dodać kolorów, trochę ożywić. Elżbieta bywa czasem nudna dla mnie jako aktorki i jako widza. Ale serial na szczęście ostatnio ożył. Słyszę, że znowu jest interesujący. Wreszcie mam coś do zagrania.

Barbara Bursztynowicz po ukończeniu studiów dostała angaż w Teatrze Ateneum. Czy obecnie żałuje , że 20 lat temu przyjęła propozycję roli w nieszczęsnym Klanie?

 Nie. A co do decyzji zagrania w Klanie, jeśli miałam wątpliwości, to tylko ze względu na reakcję środowiska. Mój mąż powiedział wtedy: „Od ciebie też zależy, jaki poziom będzie miał ten serial”. Od początku bardzo rzetelnie podeszłam do roli. Pierwsze lata Klanu były wielką gorączką u nas wszystkich. Towarzyszyły nam fantastyczne emocje, które podzielali widzowie. – dodała aktorka w rozmowie z VIVA!

Zatem już wiadomo, że ukochana przez widzów Elżunia, zostaje w Klanie. Dla fanów talentu aktorki mamy jednak dobre wieści. Barbara Bursztynowicz gra w Teatrze Komedia, w Rannym ptaszku – Colleen Murphy. Tu możemy zobaczyć Elżbietę z Klanu w zupełnie innej odsłonie.

Oglądacie Klan?

Zobacz: Nowy serial na miejsce “Klanu”! Już wiemy co pokaże TVP!

Zobacz: Zdruzgotana Ilona Łepkowska wreszcie skomentowała śmierć Agnieszki Kotulanki. “Marnowała się zawodowo”

Zobacz: Kaja Paschalska pokazała swoją piękną suknię ślubną! Szykuje się głośne wesele?


Barbara Bursztynowicz komentuje doniesienia o zdjęciu Klanu z anteny

Barbara Bursztynowicz komentuje doniesienia o zdjęciu Klanu z anteny

fot. AKPA

Barbara Bursztynowicz - Pytanie na Śniadanie 23.09.2017

Barbara Burtszynowicz i Jacek Bursztynowicz - Srebrne Jabłka 2016

Barbara Burtszynowicz i Jacek Bursztynowicz - Srebrne Jabłka 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×