Kirstie Alley nie żyje. Gwiazda „I kto to mówi” odeszła po walce z chorobą. John Travolta zamieścił wzruszające pożegnanie

Kirstie Alley nie żyje

Kirstie Alley nie żyje

Kirstie Alley nie żyje. Rodzina aktorki poinformowała o śmierci uwielbianej przez fanów gwiazdy Hollywood. Odeszła po walce z chorobą. John Travolta żegna ją we wzruszających słowach. 

Kirstie Alley nie żyje. Aktorka dała się poznać fanom w wielu rolach, ale zdecydowanie najbardziej kultowa była ta w serii filmów I kto to mówi, gdzie wystąpiła z Johnem Travoltą. Para zagrała małżeństwo, które wychowuje dwoje dzieci, a zabawnych perypetii im nie brakowało. Fani pokochali ją też za serial Cheers, który okazał się być ponadczasową produkcją. To właśnie za niego otrzymała nagrodę Emmy.

Niestety właśnie pojawił się komunikat o tym, że uwielbiana na całym świecie gwiazda zmarła. Kirstie przegrała walkę z chorobą.

Kirstie Alley nie żyje. Ile miała lat? Przyczyny śmierci

Wiadomość o śmierci Kirstie Alley podano w mediach społecznościowych. Na prowadzonym przez aktorkę koncie, pojawił się smutny oficjalny komunikat dla jej fanów. U gwiazdy niedawno zdiagnozowano nowotwór. Okazało się, że choroba postępowała bardzo szybko i zmarła krótko po diagnozie. O wszystkim napisały jej dzieci.

Ze smutkiem informujemy, że nasza niesamowita i kochająca matka odeszła po bitwie z rakiem, dopiero niedawno odkrytym (…).  Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą – poinformowano fanów na Twitterze.

Pod postem natychmiast pojawił się ogrom komentarzy od fanów, którzy wręcz nie mogli uwierzyć w to, że Kirstie tak szybko odeszła. W wyjątkowych słowach pożegnał ją też John Travolta. Aktor dodał na Instagramie zdjęcia filmowej żony i napisał kilka słów. Przyznał, że ich relacja była wyjątkowa.

Z Kirstie łączyła mnie jedna z najbardziej niezwykłych relacji. Kocham cię Kirstie. Wiem, że znów się spotkamy – napisał Travolta na Instagramie.

Kirstie Alley miała 71 lat.

Kim była Kirstie Alley?

Kirstie Alley urodziła się 12 stycznia 1951 roku w stanie Kansas w Stanach Zjednoczonych. Pochodzi z miejscowości Wichita. Na ekranach kin zadebiutowała w kultowym filmie Star Trek II, gdzie wcieliła się w postać porucznik Vulcan Saavik. Większą popularność przyniósł jej serial Cheers. Tam zagrała właścicielkę baru Rebeccę Howe. Za tę rolę oprócz nagrody Emmy otrzymała też nominację do Złotego Globu.

Zagrała też w serialu Północ-Południe i Sekrety Weroniki, a ten drugi ponownie przyniósł jej nominacje do wielu prestiżowych nagród. Fani z Polski zdecydowanie pokochali ją za rolę w serii filmów komediowych I kto to mówi.

Kirstie była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Bob Alley – kolega ze studiów na Kansas State University. Po rozstaniu z nim poślubiła aktora Parkera Stevensona. Para wspólnie adoptowała dwoje dzieci: syna Williama i córkę Lillie. Małżonkowie rozwiedli się w 1997 roku.

Ostatnim zawodowym przedsięwzięciem, w którym wzięła udział Kirstie była amerykańska edycja programu Mask Singer. Było to w marcu tego roku.

Poniżej zamieszczamy zwiastun pierwszej części I kto to mówi. Filmu, który uwielbiają polscy fani aktorki.


I kto to mówi – obsada

I kto to mówi – obsada

Kirstie Alley w 2010 roku

Kirstie Alley w 2010 roku

Kirstie Alley zrzuciła ponad 20 kilogramów

Kirstie Alley zrzuciła ponad 20 kilogramów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×