Kirsten Dunst urodziła?! Nikt nie wiedział, że gwiazda spodziewa się dziecka! Znamy płeć maleństwa

Kirsten Dunst urodziła syna

Kirsten Dunst urodziła syna

Kirsten Dunst urodziła synka

Wygląda na to, że Kylie Jenner zapoczątkowała nową modę w świecie show-biznesu. Gwiazdy kryją się już teraz nie tylko ze ślubami – jak Ewa Farna czy Dorota Szelągowska – ale również z ciążą. Do grona gwiazd strzegących swojej prywatności jak smok księżniczki w wieży dołączyła właśnie Kirsten Dunst, gwiazda Spider-mana. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

O ciąży Kirsten nie wiedział właściwie nikt. Aktorka od zawsze była skryta, nigdy nie mówiła publicznie o swoim życiu prywatnym – nic więc dziwnego, że w przypadku ciąży nie zachowała się inaczej. Według People gwiazda urodziła w zeszły weekend. Ona i jej ukochany Jesse Plemons powitali na świecie zdrowego synka!

Nic nie zwiastowało tego, że para zostanie rodzicami. Co prawda pod koniec stycznia pojawiły się zdjęcia, na których aktorka miała lekko powiększony brzuszek, ale spekulacje zakończyły się na tym, że sukienka ułożyła się w niefortunny sposób. Teraz wszystko już wiadomo, a fani cieszą się razem ze śliczną Dunst. Aktorka od dawna zapowiadała, że jest gotowa na to, żeby zostać mamą i chce zrobić przerwę od pracy – na ekranach bryluje od 3 roku życia, więc obecnie będąc po trzydziestce, zamierza skupić się na rodzinie.

Teraz trzeba tylko poczekać na zdjęcia maluszka!

Trudno uwierzyć, że Weronika Rosati urodziła zaledwie pięć miesięcy temu. Ma figurę jak top modelka! [WIDEO]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate urodziła! Trzecie royal baby jest już na świecie! Syn czy córka?

Khloe Kardashian urodziła córkę, ale dramat w jej prywatnym życiu wciąż się ciągnie! Kochanka Tristana Thompsona jest W CIĄŻY

 

 

 

 


Kirsten Dunst - Oscary 2017 (kreacja: Dior)

Kirsten Dunst - Oscary 2017 (kreacja: Dior)

Kirsten Dunst w kreacji Christian Dior by Maria Grazia Chiuri - SAG Awards 2017

Kirsten Dunst w kreacji Christian Dior by Maria Grazia Chiuri - SAG Awards 2017

Kirsten Dunst, CFDA Fashion Awards 2016 (fot. ONS)

Kirsten Dunst, CFDA Fashion Awards 2016 (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×