Kirsten Dunst i Jesse Plemont wzięli ślub! Wyciekły szczegóły sekretnej ceremonii gwiazd

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst i Jesse Plemons wzięli ślub. Przedstawiciel aktorki potwierdził doniesienia tabloidów. Wiadomo, gdzie odbyła się sekretna ceremonia. 

Kirsten Dunst od najmłodszych lat robi karierę w Hollywood. Aktorka ma na swoim koncie sporą ilość ról. Na przestrzeni lat zdobyła też nominacje do Złotego Globu, czy Oscara. Fanom szczególnie dała się zapamiętać z serii filmów o Spider-Manie. Gwiazda od dawna już łączy życie w blasku fleszy z udaną codziennością. W 2015 roku na jej drodze pojawił się Jesse Plemons. Para zagrała razem w filmie Fargo, gdzie wcielili się w małżeństwo. Już wtedy coś między nimi zaiskrzyło, ale parą zaczęli być dopiero rok później. Wcześniej bowiem Kirsten była w związku. Dopiero po rozstaniu z ówczesnym partnerem, zdecydowała się na relację z aktorem.

Zakochani szybko podjęli decyzję o powiększeniu rodziny. Gwiazda w 2018 roku urodziła pierwsze dziecko. Na świat przyszedł ich synek Ennis Howard. W zeszłym roku po raz kolejny została mamą. Do ostatniej chwili pierwszą ciążę udało jej się zachować w tajemnicy, w drugiej pochwaliła się brzuszkiem, ale on narodzinach kolejnego syna długo milczała.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons wzięli ślub!

Kirsten pomimo tego, że od dziecka żyje w blasku fleszy i cały czas pojawia się w kolejnych rolach, to swoją prywatność stara się trzymać z dala od mediów i tabloidów. Od czasu do czasu z ukochanym zawitają razem na czerwony dywan, ale nie zdradzają żadnych szczegółów z codzienności. Ciąże i narodziny synów owiane były tajemnicą i tak też zrobili ze ślubem. Okazuje się, że są już po ceremonii.

Magazyn Page Six donosi, że aktorska para w miniony weekend po 6 latach wspólnej drogi postanowiła zalegalizować związek. Zakochani mieli pobrać się w otoczeniu najbliższych sobie osób na Jamajce – co umknęło paparazzi. Informację tę potwierdził przedstawiciel aktorki, ale zastrzegł, że nie poda żadnych szczegółów uroczystości.

Mogę jedynie potwierdzić, że Dunst i Plemons wzięli ślub. Żadne inne szczegóły nie zostaną podane – powiedział w komentarzu dla prasy.

Pozostaje jedynie pogratulować i liczyć na to, że sami małżonkowie podzielą się kiedyś ślubnymi zdjęciami.


Jesse Plemons i Kirsten Dunst | fot. ONS

Jesse Plemons i Kirsten Dunst | fot. ONS

Kirsten Dunst z chłopakiem Jesse Plemonsem

Kirsten Dunst z chłopakiem Jesse Plemonsem

Kirsten Dunst - Oscary 2017 (kreacja: Dior)

Kirsten Dunst - Oscary 2017 (kreacja: Dior)

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live źona mąź dzieci jamajka mozna moźna a jak mają za duzo kasy to mogą się podzielic fani płacą fani wymagają jak będą chcieli oglądac byle co to sobie kupią netflika ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Nie za piękny ten jej mąż niestety

  • Gość Toja pisze:

    Wiem,że nie ocenia się książki po okładce ,ale ten pan ewidentnie urodziwy nie jest.Musi jadnak mieć coś bardzo pozytywnego w sobie skoro w nim się zakochała.Moze właśnie im małżeństwo się uda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×