Niespodziewany zwrot akcji w relacji Kingi Rusin i Tomasza Lisa! Dziennikarka zdobyła się na hojny gest

Kinga Rusin Tomasz Lis

Kinga Rusin i Tomasz Lis spędzą wspólnie Wigilię

Kinga Rusin zaprosiła Tomasza Lisa na rodzinną Wigilię. Po rozstaniu z Hanną Lis jest niezwykle samotny. Zrobiła to dla córek? Sprawdźcie szczegóły!

Kinga Rusin zaprosiła Tomasza Lisa na Wigilię

Choć Kinga RusinTomasz Lis rozstali się lata temu, wciąż jest coś, co zawsze będzie ich łączyło – dzieci. Iga LisPola Lis są już dorosłe, ale w ich życiu jest miejsce dla obojga rodziców, z którymi mają świetny kontakt. Nic więc dziwnego, że Kinga stara się również utrzymywać dobre relacje z eks-partnerem. Jest mu przychylna do tego stopnia, że zdobyła się na hojny gest.

Po rozstaniu z Hanną Lis dziennikarz jest bardzo samotny. Na szczęście, jak donosi Na Żywo, może liczyć na miejsce przy stole u swojej byłej partnerki:

Ona ma klasę, co pokazała już nieraz. Nigdy nie broniła córkom spotkań z ojcem, a wręcz dbała, by dziewczyny miały z nim jak najlepszy kontakt. Dlatego teraz też nie widzi problemu i jeśli tylko Tomasz wyrazi taką chęć, będzie dla niego miejsce przy wigilijnym stole. Córki pamiętają ostatnie rodzinne spotkanie na studniówce Igi. Rodzice serdecznie ze sobą rozmawiali, żartowali i okazywali sobie wzajemny szacunek – wyjawia informator tabloidu

Pozostaje jedynie pytanie co na to wszystko Marek Kujawa? Obecny partner Kingi może nie być specjalnie zachwycony z towarzystwa byłego męża swojej ukochanej, z którym w dodatku ma dwoje dzieci.

Jak myślicie? Obejdzie się bez rodzinnych dramatów?

Pomylili Kingę Rusin z jej córką! Internauci na tym zdjęciu z trudem rozpoznają Polę Lis!

Wyciekły prywatne rozmowy Kingi Rusin z córką! Dyskusja była bardzo ożywiona

Rzadki widok. Kinga Rusin w dresie na planie „Agenta”! Wciąż wygląda jak gwiazda?


Kinga Rusin w dresach na planie nowego Agenta Gwiazdy 4

Kinga Rusin w dresach na planie nowego Agenta Gwiazdy 4

Kinga Rusin w butach kowbojkach

Kinga Rusin w butach kowbojkach

Kinga Rusin jest fanką Taco Hemingwaya

Kinga Rusin jest fanką Taco Hemingwaya

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×