Kinga Rusin jeszcze nosi bikini. Niedługo zamieni je na „burkini”. W mocnym poście wyjaśnia dlaczego

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin dodała nowy post na Instagramie, w którym chwali się sylwetką w bikini. Wyjawiła, że być może niedługo zamieni je na "burkini". W mocnym poście wyjaśnia, co będzie miało na to wpływ.

Gdy pandemia koronawirusa przybrała na sile, Kinga Rusin postanowiła opuścić Polskę. Razem z Markiem Kujawą zaszyli się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Po kilkumiesięcznej nieobecności gwiazda wróciła do Europy. Przez pewien czas przebywała w Warszawie po czym znów ruszyła w świat.

Kinga Rusin i jej partner wybrali się m.in. do Francji. Obserwowali turniej tenisa ziemnego, Roland Garros, o czym poinformowali w social mediach. Pokazali pamiątkowe zdjęcie zrobione na tle rozgrzewki do półfinału kobiet.

Kinga Rusin zamieni bikini na burkini?

Aktualnie Kinga Rusin przebywa na Rodos. Pochwaliła się przepięknym zdjęciem na Instagramie zrobionym w tym miejscu. Dziennikarka pozuje w bikini, które odsłania jej idealną sylwetkę. Połączyła je z jasną narzutką, a także okularami przeciwsłonecznymi. W opisie nawiązała do sytuacji politycznej w Polsce. Powiedziała, że kobieta ambitna i niezależna nie pasuje do wizji państwa:

Kobieta ambitna, niezależna, szczęśliwa i spełniona to koszmar Ministerstwa Ciemnoty Narodowej.

W dalszej części wymieniła, z czym w przyszłości będą musiały się zmierzyć Polki:

Drodzy Rodzice, wasze córki nie tylko będą musiały rodzić uszkodzone płody, nawet gdy zagraża to ich życiu. Najpierw
wychowa je Państwo i grupa miłych panów w sutannach by nie były „zepsute duchowo”, nie „zamykały się na płodność” i nie „zwalczały obiektywnego porządku na rzecz widzenia siebie” – bo istotne jest „ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich”! Tak, nie przyśniło Wam się średniowiecze! To tylko niejaki Paweł Skrzydlewski, były katecheta i pupil telewizji Rydzyka, doradca Czarnka, przedstawił interpretację polityki oświatowej na następny rok szkolny. I czytamy: ”Obserwujemy w kulturze bardzo niebezpieczne zjawisko MORALNE, także RELIGIJNE, pewnego ZEPSUCIA duchowego kobiety polegającego na rozbudzeniu w kobiecie PYCHY, która przejawia się PRÓŻNOŚCIĄ”.

Wyjaśniła, dlaczego nie może się zgodzić z tym stanowiskiem:

Zapewne w rozumowaniu tych umysłowych mastodontów, kobieta ambitna jest nie więcej niż próżna, kobieta inwestująca w swój rozwój jest egoistką, a kobieta, która jest z siebie dumna jest pyszna (czytaj: chyba jej coś odwaliło). Skrzydlewski przywołuje „obiektywny porządek”, zgodnie z którym, jak rozumiem, miejsce kobiety jest w kuchni i, jeżeli pan i władca wyrazi ochotę, w łóżku.

Kinga Rusin dodała, że jeśli tak dalej będzie się działo w Polsce, przyjdzie jej zmienić bikini na „burkini”. Uważa, że rządzący próbują cofnąć kraj do epoki kamienia łupanego:

To niewiarygodne, że w XXI wieku, w blisko czterdziestomilionowym państwie w środku Europy, próbuje się cofnąć nas do epoki kamienia łupanego, a kobiety sprowadzić do roli bezwolnych inkubatorów, odebrać im godność oraz prawo do samostanowienia. Poczekajcie chwilę…wszystko przed nami.W Iranie jest jeszcze specjalna policja do pilnowania kobiet. Na tym zdjęciu jeszcze bikini, a niedługo już „cnotliwe” burkini..

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Gdy część komplementowała sylwetkę Kingi Rusin w bikini, odzywali się też tacy, którzy zgadzali się z głoszonymi przez nią tezami.


Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin wraca do Europy

Kinga Rusin wraca do Europy

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kinga wygląda szałowo!!!!!!!!!!!!!!

 • Hojs pisze:

  W 100%racja – ambitna i spełniona kobieta drażni tą zacofaną pisiorowską ciemnotę. Co na to mówią encykliki kremówki 😆

 • Gaaość pisze:

  Bardzo ważne to nie tylko w razie potrzeby w zakresie ochrony środowiska na Krecie oczywiście że nie podpisze umowy przedwstępnej na sprzedaż trzy pokoje okna w wolnej Polsce

 • Gośćbarry pisze:

  Chyba nie obrazilem waszej sponsorowanej pupilki?moderator ma problem z cenzurą?

 • Gość pisze:

  Figura niezła to trzeba przyznać o ile bez filtrów itp..Generalnie nie do zniesienia te jej wpisy skąd u dorosłej kobiety tyle jadu skoro jest taka Szczęśliwa???Ludzie którzy są szczęśliwi nigdy nie interesują się wszystkim tak jak ta pani,bo miłość iszczescie wypełnia im czas i udane życie KROPKA

 • Olka pisze:

  Szkoda gadać na jej temat została porzucona i odbiło się na jej mózgu niestety robi z siebie wariatkę

 • Zojka pisze:

  Tak to jest wasz „autorytet” moralny ta Kinia niczego w życiu nie dokonała no może tylko to że dostała kosza od Lisienki nie wiadomo nawet czy cokolwiek skończyła pewnie tylko maturę a profesorów wyzywa od ciemnoty bo ona kremy produkuje to jest CÓŚ🤭

 • Gość pisze:

  Bardzo trafna,mądra refleksja.Ciemny lud nie widzi jak się cofa ten kraj, średniowiecze murowane.

 • Gość pisze:

  Niech wraca do kraju A nie wymadrza się z zagranicy.

 • Gość pisze:

  Swietna sylwetka i mądry komentarz

 • Gość pisze:

  Taki live jakby kaźdy dostał 10tys na miesiąc i tesle ile mniej paliwa w autach by smr..dziło i korków by nie było bo online tesco by przyjechało a tak darmozjady zdzarły bldy$ i jeszcze długów wiecej niz włosów na d..pie i to tyle

 • Gość pisze:

  Coś się Pani nie może wyluzować na wakacjach.

 • Gość pisze:

  Pani Kingo świetnie i dobitnie powiedziane , co nas może czekać wczasach ,w których rządzą te średniowieczne matoły. I jeszcze jedno: jest Pani piękna😘

 • GośćMIREK pisze:

  PRZEPIĘKNA ZAZDROSZCZĘ DOBRZE PISZE

 • Dagi pisze:

  Przepiękne ciało i śliczny kostium 🙂🙂

 • Gość pisze:

  I co zazdrośnice, nic nie piszecie ? Nie jedna z was marzy o takiej sylwetce

 • Gość pisze:

  PRAWDZIWA CHAZARA.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×