Szukaj

Kinga Rusin wyciągnęła stare zdjęcie z córkami w słusznej sprawie. Jak wyglądała Iga Lis zanim rozkochała w sobie Taco Hemingwaya?

Kinga Rusin z córkami

Kinga Rusin z córkami

Kinga Rusin pokazała stare, niepublikowane dotąd zdjęcie z córkami. Jak wyglądały Iga i Pola Lis zanim zostały gwiazdami Instagrama? Wpis dziennikarki ma na celu nie tylko wzbudzić zachwyt wśród internautów, ale przede wszystkim dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Sprawdź, dlaczego.

Kinga Rusin może pochwalić się imponującą relacją z córkami. Pola i Iga od chwili narodzin są oczkiem w głowie gwiazdy TVN-u, która na swoim Instagramie często je wspiera. Dziewczyny dostarczają sławnej mamie wielu powodów do dumy. Obie odnoszą spore sukcesy na polu dziennikarskim. Szczególnie młodsza, Iga, może pochwalić się osiągnięciami, które mogłyby wprawić w kompleksy najbardziej wytrwałych dziennikarzy politycznych w kraju.

Kim są córki Kingi Rusin?

Iga od jakiegoś czasu publikuje swoje teksty na łamach brytyjskiego portalu Politico, który jest źródłem codziennych informacji dla milionów czytelników na całym świecie. 20-latka ma na swoim koncie także współpracę redaktorką z polską edycją Vogue’a, choć oczywiście w mediach znana jest przede wszystkim ze swojej zapierającej dech w piersiach urody, udziału w kampanii La Manii oraz związku z największą gwiazdą rapu ostatnich lat – Taco Hemingwayem. Z kolei Pola jest zapaloną kibicką, fanką sportu, szczególnie jazdy konnej. O jej życiu uczuciowym wiemy niewiele, poza tym, że przez jakiś czas była dziewczyną wschodzącej gwiazdy futbolu – Kamila Grabary.

Zobacz: Kinga Rusin z córką cerują ubrania z Zary! Paparazzi uwiecznili wszystko na zdjęciach

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami – Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami na starym zdjęciu. Jak się zmieniły?

Kinga co jakiś czas rozpieszcza internautów serwując im rarytasy w postaci zdjęć wyciągniętych wprost z domowego archiwum. Dzisiaj na przykład gospodyni Dzień Dobry TVN zamieściła fotografię sprzed dwóch dekad. Do czarno-białego zdjęcia zapozowała tuląc siedzące na kolanach córki. Urocza publikacja ma na celu nie tyle wzbudzić zachwyt wśród internautów, co przede wszystkim zachęcić Polaków do oglądania jutrzejszego wydania porannego programu TVN-u.

Zobacz: Kinga Rusin już nie mieszka z córkami. Dopiero teraz opowiedziała o największym koszmarze macierzyństwa

View this post on Instagram

Powróćmy jak za dawnych lat….???? Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów????????. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat????. I o tym też jutro będzie. Zapraszamy z @p_krasko od 7:30!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin potępia zakaz edukacji seksualnej

O co chodzi? Już tłumaczymy. W lipcu do Sejmu trafił projekt przygotowany przez organizację Stop pedofilii. Jego autorzy chcieli, żeby za edukację seksualną osób niepełnoletnich karać nawet trzema latami więzienia. Kuriozalny pomysł potępiły miliony Polaków, w tym wiele gwiazd, na czele z Anją Rubik i Kingą Rusin, która postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce, i jako że może pochwalić się potężną siłą rażenia, zamieściła na Instagramie taki oto komunikat:

Powróćmy jak za dawnych lat…. Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat. I o tym też jutro będzie. Zapraszamy z @p_krasko od 7:30!

Zobacz: Szok! Pola Lis jest szantażowana! Kinga Rusin i Tomasz Lis wydali wspólne oświadczenie! Tu chodzi o jej życie!

Kinga Rusin, Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin, Piotr Kraśko – Dzień Dobry TVN

Internauci błyskawicznie odpowiedzi na zaproszenie gwiazdy. Wśród setek zachwytów nad wiecznie młodym wyglądem prezenterki znalazły się między innymi następujące wpisy:

  • Kinga, takie tematy w tv? A strach przed karą więzienia?
  • Mam dwoje nastolatków, dużo rozmawiamy z nimi o seksualności, dojrzewaniu, uczuciach itd. Chociaż nie mamy z tym problemu, to nasza młodzież czasem woli rozmawiać o tym z kimś innym niż rodzice. Rozumie to bardzo dobrze. Na szczęście my nie mieszkamy w Polsce i tutaj takie rozmowy są prowadzone także w szkole. Jako mama nastolatków wychowanych z edukacją seksualną od wczesnych lat mogę potwierdzić, że obecne protesty w Polsce są w pełni uzasadnione.
  • Cudowna, piękna mama. Szacun za edukację dla rodziców i dzieci. Nie chce mi się za dużo pisać, bo ja doceniam każdy dzień mojego życia…
  • Trzeba edukować i o tym mówić.. Dopóki jeszcze można…

Aż chciałoby się powiedzieć, że jutro rano obecność przed telewizorami jest obowiązkowa. Będziecie oglądać?

Zobacz: Kosmetyczna marka Kingi Rusin zagrożona?! Może stracić nawet 3 miliony złotych! Wszystko za sprawą koleżanki po fachu!


Kinga Rusin z córkami. Archiwalne zdjęcie gwiazdy

Kinga Rusin z córkami. Archiwalne zdjęcie gwiazdy

Kinga Rusin z córkami - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Kinga Rusin z córkami - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Kinga Rusin z córkami w młodości

Kinga Rusin z córkami w młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×