Szukaj

Kinga Rusin z Igą i Polą uciekła na święta w góry! W tej stylizacji ciężko odróżnić matkę od córek!

Kinga Rusin wraz z Polą Lis i Igą Lis wyjechała na narty w Wielkanoc. Dziennikarka zabrała córki na Kasprowy Wierch i pochwaliła się niezwykłym zdjęciem. Internauci nie byli w stanie wskazać jej na zdjęciu! Dlaczego? Zobaczcie sami

Jedni spędzają Wielkanoc przy stole, inni wybierają dużo bardziej aktywny wypoczynek. Kinga Rusin postanowiła z kolei… uciec od wiosny i “zajączka” świętować wysoko w górach. Dziennikarka w towarzystwie Poli LisIgi Lis wyjechała na narty na Kasprowy Wierch, by spędzić trochę czasu ze swoimi córkami. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda nie lubi stagnacji, a jej ulubioną formą spędzania czasu jest podróżowanie. Narty to druga po podróżach miłość Rusin, którą lata temu zaraziła swoje córki.

Kinga pochwaliła się piękną fotką z Polą i Igą, przy okazji składając fanom życzenia:

Znów we trzy na Kasprowym! Cudowny dzień i cudowne wspomnienia. Ileż ja tu czasu z nimi spędziłam! Tu stawiały pierwsze kroki na nartach – to dopiero było przeżycie! A teraz ramię w ramię z mamą. Warto było się kiedyś trochę pomęczyć. Dziś myślę o tym wyłącznie z sentymentem. Życzymy wszystkim wspaniałych, rodzinnych Świąt!

Internauci oniemieli patrząc na piękne zdjęcie Kingi z córkami. I właściwie trudno się dziwić ich reakcji, bo gdyby nie fakt, że Iga ściągnęła gogle i wyciągnęła warkocz spod kasku, nie sposób byłoby je od siebie odróżnić:

  • Hmmm..Gdzie stoi mama?!!!
  • 3 piękne kobitki
  • Super!
  • A która to mama?!
  • Cudowny widok!

Wszystkie trzy prezentowały się wyjątkowo pięknie, co do tego nie ma żadnych wątpliwości!

Zobacz: Stylowa Kinga Rusin przyłapana na ulicy! Swoim wyglądem zahipnotyzowała wszystkich paparazzi!

Zobacz: Stylowa Kinga Rusin, zakochana Katarzyna Grochola, Magdalena Waligórska w ciąży… Paparazzi przyłapali gwiazdy śniadaniówek!

Zobacz: Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy zrobiła show pod studiem Dzień Dobry TVN. Ledwo wróciła z Afryki!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×