Kinga Rusin niczym syrena wyłoniła się z wody i pochwaliła niezwykłym talentem. W show-biznesie tylko Gosia Rozenek mogłaby jej rzucić rękawice

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Kinga Rusin wrzuciła do sieci gorące zdjęcie. Pochwaliła się, że trenuje niezwykłą dyscyplinę. Podobnym zajęciem parała się Małgorzata Rozenek.

Kinga Rusin przez lata realizowała się w dziennikarstwie. Kiedyś pracowała w TVP, by później przejść do TVN. Do niedawna mogliśmy oglądać ją w Dzień Dobry TVNW 2020 roku poinformowała o odejściu ze śniadaniówki.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – przekazała.

Od tego czasu rozwija przedsiębiorstwo, prężnie działa w social mediach i zwiedza świat u boku partnera, Marka Kujawy.

Kinga Rusin w gorącej pozie na Malediwach

Aktualnie Rusin i Kujawa przebywają na Malediwach. Kinga relacjonuje podróż na Instagramie. 2 grudnia na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać gwiazdę podczas treningu… baletu w morskiej wodzie.

W dzieciństwie trenowałam balet w wodzie (pływanie synchroniczne). Serio! Ps. Plaża, praca, a nocami oglądamy tu oczywiście Mistrzostwa. To, co w piłce lubię najbardziej to rywalizacja, walka o zwycięstwo do ostatniej minuty, determinacja i pełne emocji widowisko – była dziennikarka napisała w opisie gorącego ujęcia.

W dalszej części wpisu wyraziła żal na to, że Niemcy, Belgowie i Kostarykańczycy już zakończyli grę na mistrzostwach:

Żałujemy więc, że odpadają drużyny, które nam dostarczają tych wszystkich doznań. Belgowie, Niemcy, a nawet Kostarykańczycy, którym nikt nie mógł odmówić niesamowitej woli walki. Za tych ostatnich trzymaliśmy z Markiem kciuki, bo, po pierwsze, zawsze odruchowo wspieramy słabszego, który wypluwa płuca na boisku i nie odpuszcza, a po drugie mamy sentyment do tego południowoamerykańskiego kraju, gdzie czasami pomieszkujemy (już nie możemy doczekać się powrotu). Kostarykańczycy odpadli. Zresztą nie tylko oni, ale też inni, dużo lepsi od nich. Niestety. Nie zawsze „wygrywają lepsi”…

Co ciekawe, Kinga to niejedyna gwiazda mediów, która tak świetnie zna się na balecie. W przeszłości dyscyplinę tę trenowała Małgorzata Rozenek. Swego czasu oceniła swoje zdolności taneczne w następujących słowach:

Z techniką nie za bardzo sobie radzę, natomiast sam balet bardzo kocham i uważam, że jest to najszlachetniejsza ze sztuk.

Skromna prezenterka, podobnie jak jej brat, Misha Kostrzewski, jest absolwentką szkoły balotowej.

Interesujecie się baletem?


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Małgorzata Rozenek z bratem Miszą Kostrzewskim w szkole baletowej

Małgorzata Rozenek z bratem Miszą Kostrzewskim w szkole baletowej

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×