Wirtualna Polska

Kinga Rusin wróciła na Instagram po przerwie. „Tyle przerażających rzeczy się działo”. Fani jej nie poznali

Kinga Rusin wróciła na Instagram po przerwie. „Tyle przerażających rzeczy się działo”. Fani jej nie poznali

Kinga Rusin

Kinga Rusin na jakiś czas zniknęła z Instagrama. Właśnie wróciła i wyjaśniła, dlaczego jakiś czas jej nie było. Co napisała?

Wirtualna Polska

Kinga Rusin jest osobą bardzo zaangażowana społecznie. Nie jest jej obojętne co się dzieje na świecie i co się dzieje ze światem. Przykładem może być fakt, że jest jedną z najbardziej znanych propagatorek ruchu zero waste, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów. W pracy, czy na ulicy, zawsze wygląda świetnie. Jest wzorem dla wielu Polek. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, jednak niedawno zniknęła. Teraz powraca i wyjaśnia przyczyny swojej nieobecności.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kinga Rusin zniknęła z Instagrama. Dlaczego?

Zima w pełni, dlatego pewnie Kinga Rusin swój powrót obwieściła spod włochatego okrycia głowy. Fani prawie jej nie poznali. W bardzo szczegółowy sposób wyjaśniła, dlaczego jakiś czas była nieaktywna.

[wp_quiz id=”866″]

Jest jedną z naczelnych komentatorek życia społecznego, szczególnie jeśli chodzi o kwestie związane z ekologią. Dziwne więc było, że uparcie milczy, kiedy gwiazdy prześcigają się pomocy płonącej Australii i udostępniają różne akcje. Rusin stwierdziła, że byłoby nie na miejscu w tym uczestniczyć, jak w wyścigu. Nie trzeba być ostentacyjnym, kiedy się pomaga. Jesteśmy przekonani, że Kinga Rusin, znając jej zaangażowanie, bardzo włączyła się w pomoc dla kontynentu. Zrozumiałym jest, że widząc tragedię, która rozgrywa się na naszych oczach, wyłączyła się na chwilę z życia w mediach społecznościowych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kiedy już poczuła, że ochłonęła i przemyślała wiele spraw, że wróci do swojej działalności w mediach społecznościowych. W sobotnie popołudnie zapowiedziała, że ma do zrealizowania bardzo ambitne plany, nad których wprowadzeniem w życie już pracuje.

Wracam! Przepraszam za chwilową ciszę. Była mi bardzo potrzebna. Tyle smutnych i przerażających rzeczy działo się w ostatnich tygodniach, że zamieszczanie postów w tym czasie uznałam, w moim przypadku, za nie na miejscu. Ciszę przerwałam raz (tych co nie czytali, a są ciekawi odsyłam do poprzedniego postu). Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i do działania! Mam wiele przemyśleń i wiele planów, które stopniowo zamierzam teraz wprowadzać w życie. Aktywność publiczną rozpoczynam od jutra od poprowadzenia, razem z @p_krasko, wyjątkowego wydania DDTVN! Wszak jutro święto miłości, dobroci i jedności (mimo wszystko) czyli Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bardzo się cieszę na ten dzień i na spotkanie z Wami – napisała gwiazda.

Zdecydowanie cieszymy się, że już do nas wróciła i trzymamy kciuki za realizację zamierzeń.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Wracam! Przepraszam za chwilową ciszę. Była mi bardzo potrzebna. Tyle smutnych i przerażających rzeczy działo się w ostatnich tygodniach, że zamieszczanie postów w tym czasie uznałam, w moim przypadku, za nie na miejscu. Ciszę przerwałam raz (tych co nie czytali, a są ciekawi odsyłam do poprzedniego postu). Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i do działania! Mam wiele przemyśleń i wiele planów, które stopniowo zamierzam teraz wprowadzać w życie. Aktywność publiczną???? rozpoczynam od jutra od poprowadzenia, razem z @p_krasko, wyjątkowego wydania DDTVN! Wszak jutro święto miłości, dobroci i jedności (mimo wszystko) czyli Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bardzo się cieszę na ten dzień i na spotkanie z Wami❤️!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on


Kinga Rusin wróciła na Instagram

Kinga Rusin wróciła na Instagram

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin w czerwonej sukni w DDTVN

Kinga Rusin w czerwonej sukni w DDTVN

Sylwester 2019 - Kinga Rusin

Sylwester 2019 - Kinga Rusin

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×