Kinga Rusin zadała szyku w Teatrze Wielkim. Postawiła na elegancką klasykę i koronki. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin przy okazji pobytu w Warszawie postanowiła wybrać się na premierę. Wczorajszy wieczór spędziła w Teatrze Wielkim oglądając balet Drakula. Jak wyglądała?

Kinga Rusin przez lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy małego ekranu. Gwiazda pracę na antenie zaczęła w Telewizji Polskiej. Po czasie przeniosła się do TVN, gdzie zaczęła prowadzić najchętniej oglądane programy. Przez kilkanaście lat pojawiała się na antenie Dzień Dobry TVN. Tuż po tym, jak jej ekranowy partner Piotr Kraśko awansował na prezentera Faktów ona również postanowiła złożyć wypowiedzenie. Niemal dwa lata temu całkowicie zniknęła z telewizji. Gwiazda poświęciła się pracy nad swoją firmą kosmetyczną, ale też postanowiła spakować walizki i wyjechać z Polski.

Przez kilka miesięcy razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą mieszkała na Malediwach. W międzyczasie para zwiedzała kraje Europy, wpadała do Polski, a nawet udali się na jakiś czas do Afryki. Ostatnie miesiące spędzili w Kostaryce.

Kinga Rusin zadała szyku w Teatrze Narodowym

Kinga pomimo tego, że przez długi czas była z dala od kraju to i tak żywo interesowała się tym, co dzieje się w Polsce. Zabierała głos w najważniejszych sprawach, a także odważnie wyrażała swoje zdanie na tematy społeczne i polityczne. Fani nie ukrywali, że z niecierpliwością czekali na jej opinię dotyczącą kontrowersji, które działy się w ostatnim czasie.

Kilka tygodni temu dziennikarka wróciła do Polski w związku z wydarzeniami w Ukrainie. Gwiazda czynnie włączyła się w pomoc dla ogarniętego wojną kraju i uchodźców, a także spotkała się z ambasadorem Ukrainy w Polsce.

Wczorajszy wieczór postanowiła poświęcić na drobne przyjemności. Dziennikarka wybrała się do Teatru Wielkiego na premierę baletu Drakula w obsadzie międzynarodowej. Zdjęcie wrzuciła do sieci.

Pobyt w Warszawie zakończony mocnym akcentem! Wczoraj, w Teatrze Wielkim odbyła się premiera baletu Drakula do genialnej muzyki Wojciecha Kilara, doskonałej choreografii Krzysztofa Pastora i w świetnej międzynarodowej obsadzie (Vladimir Yaroshenko, Kristóf Szabó, Yuka Ebihara, Mai Kageyama). Gratulacje dla wszystkich twórców. Sztuka to miód na serce w tych trudnych czasach.
PS. Jak jest okazja na taki makijaż to dlaczego nie.

Na premierze wyglądała znakomicie. Gwiazda zdecydowała się włożyć czarne spodnie i top z koronkami przy dekolcie. Na wszystko narzuciła biały żakiet. W rękę wzięła małą różową torebkę. Jako dodatek wybrała naszyjnik z czarnych i białych pereł, a także pasujące do zestawu kolczyki marki Chanel. Całość dopełnił makijaż, którego mocnym akcentem były czerwone usta.

Jak wam się podoba Kinga w tak eleganckim wydaniu? W ostatnim czasie najczęściej widywaliśmy ją w kostiumach kąpielowych, dlatego to spora odmiana.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin z ambasadorem Ukrainy w Polsce

Kinga Rusin z ambasadorem Ukrainy w Polsce

Kinga Rusin w Ambasadzie USA i Mark Brzeziński, Bix Aliu

Kinga Rusin w Ambasadzie USA i Mark Brzeziński, Bix Aliu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×