Szukaj

Kinga Rusin szykuje kolejne zamieszanie w sieci! W urodziny wystrzeli petardę na miarę J.Lo!

Kinga Rusin narobiła ostatnio niezłego zamieszania w sieci, a zapowiada kolejne! Tym razem gwiazda planuje zrównać z ziemią przepiękną Jennifer Lopez! Znamy szczegóły.
Kinga Rusin

Kinga Rusin

Jeśli zaglądacie do nas regularnie, to z pewnością wiecie, że Jennifer Lopez pokazała ostatnio zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje ciało w pełnej okazałości. 50-letnia gwiazda światowej sceny muzycznej zrobiła sobie selfie w lustrze. Ubrana była tylko w skąpy strój kąpielowy. Wszystko po to, by pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką, której pozazdrościć jej mogą nawet nastolatki.

Nie ma praktycznie żadnych oznak starzenia się charakterystycznych dla kobiet w średnim wieku. Nie ma kurzych łapek i zmarszczek tworzących się od śmiechu czy marszczenia warg, żadnych worków pod oczami. Widać tylko bardzo delikatne zmarszczki przy nosie. Kształt twarzy Lopez się nie zmienił. Kości policzkowe są na tej samej wysokości, powieki nie obwisły, łuk brwiowy jest wyraźny i równie wysoki jak kiedyś – stwierdził chirurg plastyczny Julian De Silva, w rozmowie z Daily Mail.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. ????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, by porozmawiać z prowadzącymi o życiu gwiazd. Gdy temat zahaczył właśnie o ostatnie zdjęcie J.Lo, Kinga Rusin zdobyła się na odważną deklarację.

Co Kinga Rusin szykuje na urodziny?

Prowadząca Dzień Dobry TVN obiecała, że sama też pochwali się sylwetką, gdy tylko skończy 49 lat. Urodziny gwiazdy przypadają na 9 marca, czyli zaraz po Dniu Kobiet.

Chyba też wrzucę moje zdjęcie. Poczekam do swoich urodzin – zapowiedziała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Tak dużo ostatnio piszę. Zrelaksuje się. Naładuję baterie – dodała nawiązując do ostatnich wydarzeń związanych z publikacją zdjęcia z Adele.

Gwiazda jest rok młodsza od Jennifer Lopez. Czy tak jak ona – pokaże umięśniony brzuch? Trzymamy za słowo! W galerii przedsmak tego, co będziemy mogli zobaczyć już niebawem.

Zobacz też: Kinga Rusin pozywa TVP: „Wy żałosne, kłamliwe kreatury”. Ostra reakcja dziennikarki na kontrowersyjny materiał


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Kinga Rusin w bikini w obiektywie Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini w obiektywie Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini czeka na Sylwestra

Kinga Rusin w bikini czeka na Sylwestra

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×