Szukaj

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi

Małżeństwo Kingi Rusin i Tomasza Lisa, choć zapowiadało się świetnie, ostatecznie skończyło się nie tylko fiaskiem, ale również skandalem. Dziennikarz rozwiódł się ze śliczną gwiazdą Dzień Dobry TVN i wziął ślub z jej przyjaciółką, a w mediach zawrzało. Po latach całe zamieszanie zdążyło już dawno odejść w niepamięć, ale pewnego rodzaju napięcie pozostało. Widać to świetnie w jednym z najnowszych wywiadów, którego Rusin udzieliła Agnieszce Jastrzębskiej podczas Wielkiej Gali Gwiazd.

Dziennikarka wbiła mistrzowską szpilę swojemu byłemu mężowi. Gdy została zapytana o sekret swojego rewelacyjnego wyglądu, bez ogródek odparła, że to kwestia odpowiedniego mężczyzny:

Ja nigdy tego nie mówiłam, myślę, że powiem to po raz pierwszy. To wszystko jest kwestia odpowiedniego mężczyzny przy boku. Patrzę na siebie dziś i myślę sobie: hmmm, to zaczęło się od tej chwili. Jeżeli wstajesz i kładziesz się z taką aurą miłości, szacunku, jeżeli słyszysz bez przerwy komplementy i w ogóle nauczyłaś się już je przyjmować i mówić: dziękuję. Jeżeli pragniesz więcej, jest ci dobrze i jesteś szczęśliwa, to po prostu to widać na twarzy. Jestem osobą, która jest spełniona, zadowolona, szczęśliwa – skwitowała.

Pozostaje jedynie cieszyć się, że Marek Kujawa znalazł się u jej boku, bo dziennikarka wygląda wprost fantastycznie. Jej najnowsze zdjęcie z wakacji, na którym pochwaliła się boskim ciałem w bikini, rozgrzało internet do czerwoności. Trudno uwierzyć, że urodziła dwie córki. Iga i Pola Lis rozpoczynają właśnie dorosłe życie, ale Rusin nie boi się syndromu pustego gniazda:

Ja będę teraz miała wspaniałe życie. Mam na nie nowy pomysł. Kompletnie wszystko całkowicie zmieniam. Moje życie do teraz było całkowicie podporządkowane dzieciom i wszystko wokół nich się kręciło, ale to już nie są dzieci – zdradziła

Ciekawe co będzie robiła!

Kingę Rusin można pomylić z Anną Lewandowską! 47-letnia gwiazda TVN ma takie ciało, że aż od samego patrzenia robi się gorąco!

Na Dzień Dziecka: Te słodkie bobasy trzęsą dzisiaj polskim show-biznesem! Rozenek, Szpak, Rusin, Mucha, Górniak… [DUŻO ZDJĘĆ]

Pola Lis jest w RAJU! Wygrzewa się na Malediwach i wygląda jak Kinga Rusin!


Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×