Internauci zaniemówili z wrażenia. Kinga Rusin pokazała się topless!

Kinga Rusin bez stanika

Kinga Rusin bez stanika

Kinga Rusin bez stanika

Kinga Rusin z pewnością wie, jak przyciągnąć uwagę i zainteresowanie mediów. Dziennikarka, która od 25 lat błyszczy na antenie telewizyjnej, ostatnio jest coraz bardziej aktywna w sieci. Dzisiaj na Instagramie gwiazda umieściła post, obok którego nie można przejść obojętnie. I to nie tylko dlatego, że Rusin pozuje topless.

Powód, dla którego Kinga zdobyła się na opublikowanie intymnego zdjęcia jest szczególny, co zresztą nie powinno nikogo dziwić. Przypomnijmy, że rok temu prezenterka w rozmowie z naszą reporterką zaznaczyła, że jeśli przyjęłaby ofertę nagiej sesji, musiałby jej towarzyszyć szczytny cel:

Im jestem starsza tym mniej się swojego ciała wstydzę, więc w słusznej sprawie może tak, ale musiałaby być słuszna.

Jak wiadomo, Kinga jest miłośniczką zwierząt, która aktywnie walczy o ich prawa. Jak lwica broni czworonogów, czego dowodem może być fakt, że kosmetyki produkowane przez jej firmę nie są testowane na futrzakach. W swoim najnowszym poście, zwraca uwagę na kolejną bolączkę.

Petycja „Nie dla myśliwych”

Koniec września jest czasem rykowisk jeleni, czyli ich okresem godowym. To właśnie wtedy odbywa się jeden z najpiękniejszych spektakli przyrody. W tym wyjątkowym czasie samce jeleni, przez cały rok ciche i ostrożne, stają się hałaśliwe i widoczne. Gospodyni weekendowych wydań Dzień Dobry TVN odważną fotografią zachęca Polaków do podpisywania petycji zakazującej myśliwym polowań na te zwierzęta:

Czy gdybym się rozebrała, byłaby szansa, żeby portale i gazety napisały o tym, że w Polsce w czasie rykowiska myśliwi zabijają otumanione hormonami jelenie? Czy wtedy podaliby link do petycji, która może je uratować: http://petycja.pracownia.org.pl/petycja/rykowisko-dla-jeleni-nie-dla-mysliwych – apeluje dziennikarka.

Kinga uważa, że w obecnych czasach, aby zwrócić uwagę odbiorcy, trzeba zrobić coś kontrowersyjnego. Gwiazda wierzy, że dzięki swojej odważnej pozie nagłośni problem i zachęci Polaków do złożenia brakujących 50 tysięcy podpisów:

Bez golizny ani skandalu, żeby przebić się z naprawdę ważnymi sprawami nie ma szans (…) Jeszcze nam trochę brakuje. Wiem, że w Polsce są miliony osób, które kochają przyrodę i zwierzęta tylko nie wiedzą, że właśnie teraz potrzebujemy ich głosu. Powiedzmy im co się dzieje i razem zmieńmy tę straszną sytuację. Razem możemy więcej.

To co, podpisujemy?

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Do sieci trafiło jej stare zdjęcie, a fani zbierają szczęki z podłogi

Kinga Rusin odważnie o noszeniu butów i toreb ze skóry: „Skoro zabijamy zwierzę wykorzystajmy je w całości”

Kinga Rusin po „Dzień Dobry TVN” zrzuciła elegancką suknię i wskoczyła w sportowy komplet. Nie zrezygnowała tylko z wysokich szpilek


Kinga Rusin pozuje topless

Kinga Rusin pozuje topless

Kinga Rusin - DDTVN stylizacja

Kinga Rusin - DDTVN stylizacja

Kinga Rusin - Bal fundacji TVN Nie Jesteś Sam 2017

Kinga Rusin - Bal fundacji TVN Nie Jesteś Sam 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×