Kurdej-Szatan tłumaczy się ze snapów nagranych po alkoholu

Ewa Niespodziana z Top Model o swojej ciąży

Izabela Janachowska o swojej ciąży i płci dziecka

Dawid Kwiatkowski porównał Cleo i Edytę Górniak! Która była lepszą jurorką "The Voice Kids"?

Roksana Węgiel: powrót z Eurowizji Junior 2018. Wywiad na lotnisku

█▬█ █ ▀█▀ Uczestniczka Idola śpiewa piosenkę Ewy Farnej - Cicho

Edyta Górniak o Tulii na Eurowizji. Zdradziła ciekawostkę z 1994 roku

BrzydUla wraca. Czy zobaczymy Sochę i Bobka?

The Voice Kids. Cleo, Tomson i Baron o wygranej Ani Dąbrowskiej

Polskie gwiazdy o Halloween. Kto świętuje, a kto nie?

Zuza Kołodziejczyk skrytykowała Top Model. Co na to Piróg?

Filip Bobek tęskni za pocałunkami z Julią Kamińską

Starmach o ślubie: "Nie życzyłam sobie tego"

Ania Przybylska na castingu do agencji modelek w 1994 roku

Anna Markowska o wpadce z wynikami w finale Top Model 7

Była agentka szantażuje Krupę. Czego chciała?

The Voice Kids. Roksana Węgiel o wygranej Ani Dąbrowskiej

Dorota Szelągowska szczerze o swoim synu

Edyta Górniak nie wystąpi w "The Voice of Poland" przez Dodę

Ewa Farna zachwyca się Tulią, ale Eurowizji mówi NIE

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza Dama „przy garach” szaleje jak Martha Stewart!
Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza Dama „przy garach” szaleje jak Martha Stewart!

Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza...

Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak...

Rozanielona Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana w objęciach znanego przystojniaka nie kryła radości! Tak pociesza się po rozstaniu z Michałem!
Rozanielona Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana w objęciach znanego przystojniaka nie kryła radości! Tak pociesza się po rozstaniu z Michałem!

Rozanielona Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana w objęciach znanego przystojniaka nie kryła radości!...

Rozanielona Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana w objęciach znanego przystojniaka...

Co za przystojniak! Syn Kory wygląda jak model! Podobieństwo do matki jest uderzające
Co za przystojniak! Syn Kory wygląda jak model! Podobieństwo do matki jest uderzające

Co za przystojniak! Syn Kory wygląda jak model! Podobieństwo do matki...

Co za przystojniak! Syn Kory wygląda jak model!...

Dziś wtorek, 19.03.2019

Fanów Kingi Rusin wryło. Stary film z gwiazdą na nowo podbija internet, a ona komentuje: „To był trudny dla mnie czas” [WIDEO]

Kinga Rusin, Tomasz Lis, rozwód, Taniec z gwiazdamiKinga Rusin wspomina Taniec z gwiazdami

Kinga Rusin wygrała 4. edycję Tańca z gwiazdami. Gwiazda pokazała nagranie z jednego ze swoich występów. W opisie nawiązała do trudnych chwil związanych z rozwodem z byłym mężem Tomaszem Lisem. Poruszające słowa dziennikarki.

Kinga Rusin w wielkim stylu wygrała 4. edycję Tańca z gwiazdami. Uwielbiana przez widzów i współpracowników, dziennikarka przeżywała wówczas ciężki czas w życiu prywatnym. Przed udziałem w telewizyjnym show TVN-u rozstała się z mężem i ojcem jej dwóch córek – Tomaszem Lisem.

Gwiazda przez lata nie komentowała przykrej sytuacji jaka ją spotkała. Dopiero rok temu, w programie Gala Studio, odniosła się do tematu swojego rozwodu:

Przechodzenie przez trudne okresy życia publicznie jest bardzo trudne, a na oczach kilkudziesięciu milionów ludzi to jest po milionkroć trudniejsze. To są takie minusy, to jest mocne obciążenie psychiczne, ale zawsze mówię, że trzeba szukać jasnych stron. Ja jestem wojującą osobą, od zawsze tak miałam, od dziecka o coś walczyłam. I też tak sobie pomyślałam, że „dlaczego nie?”, skoro i tak wszyscy się przyglądają to trzeba się odrodzić. Może faktycznie dać nadzieję innym kobietom, stąd książka „Co z tym życiem?”. To nie jest wywlekanie spraw prywatnych, to nie jest książka o moim rozwodzie, to jest książka o tym, jak się pozbierać. To prawda, uniknęliśmy tego [wywiady nt. rozwodu – red.], i całe szczęście. Przyglądano się temu, to znaczy każdy krok był udokumentowany, oceniany, komentowany, może nie moimi słowami, ale jednak „transmitowany”. Pod tym względem to było publiczne. To był chyba pierwszy publiczny rozwód dwóch popularnych osób. Wydaje mi się, że tak [z klasą – red.] powinno być, aczkolwiek różnie w życiu bywa i nikogo nie oceniam. Różni ludzie mają różne problemy, ale nam jakoś się udało.

Po 13 latach od swojego zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami, Kindze zabrało się na wspomnienia. Na swoim Instagramie opublikowała stare nagranie z tanecznego show, w którym w brawurowy sposób zatańczyła rumbę w rytm hitu Zucchero Senza Una Donna. Seksowna gwiazda przyznała wówczas na wizji ze wzruszeniem w głosie, że „w tańcu odnalazła swoją kobiecość”, a w swoim najnowszym statusie na Instagramie zaznaczyła, że „to był trudny dla niej czas”:

Chwila oddechu i wspomnień w tym trudnym i emocjonalnie drenującym czasie. @stefanoterrazzino wraca do programu TzG i z tej okazji przypominał swoim fanom naszą rumbę sprzed… 13 lat. Przyznam szczerze, że jej od tamtej pory nie widziałam! Aż łza się zakręciła! Dzięki, Stef! Nie byłam początkowo przekonana do pomysłu tańca przed kamerami. To był trudny dla mnie czas, chciałam się skupić na pracy dziennikarskiej i dzieciach, ale nie żałuję! Coś wtedy we mnie pękło, coś się wyzwoliło i coś naprawdę dobrego zaczęło. Kolejny dowód na to, że nic nie dzieje się bez powodu. Pamiętacie… – napisała Kinga.

Po zdobyciu Kryształowej Kuli Rusin trafiła do czołówki najgorętszych gwiazd. Popularność jaką dał jej program wykorzystała w stu procentach, w przeciwieństwo do laureata drugiego miejsca – polskiego aktora z USA, Petera J. Lucasa, o którym dzisiaj mało kto jeszcze pamięta.

Pamiętacie występy Kingi w Tańcu z gwiazdami? Zobaczcie, jak zmysłowo ruszała bioderkami!

View this post on Instagram

Chwila oddechu i wspomnień w tym trudnym i emocjonalnie drenującym czasie. @stefanoterrazzino wraca do programu TzG i z tej okazji przypominał swoim fanom naszą rumbę sprzed … 13 lat????. Przyznam szczerze, że jej od tamtej pory nie widziałam! Aż łza się zakręciła! Dzięki, Stef! Nie byłam początkowo przekonana do pomysłu tańca przed kamerami. To był trudny dla mnie czas, chciałam się skupić na pracy dziennikarskiej i dzieciach, ale nie żałuję! Coś wtedy we mnie pękło, coś się wyzwoliło i coś naprawdę dobrego zaczęło. Kolejny dowód na to, że nic nie dzieje się bez powodu. Pamiętacie????? Ps. Nie zapomnijcie włączyć dźwięku. Pomaga w oglądaniu????

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Tak Kinga Rusin wyglądała w Sylwestra nad ranem. Tańczy na bosaka i ma niedbałą fryzurę, ale nie to jest największym hitem [WIDEO]

Zjawiskowa Kinga Rusin żegna 2018 w seksownym bikini na niebiańskiej plaży! Na ten widok warto było czekać cały rok!

Stylowa Kinga Rusin zgotowała dla paparazzi prawdziwą rewię mody! Jej szalone dzwony nie miały sobie równych!Czy lubisz Kingę Rusin?

×