Kinga Rusin – tanie kosmetyki. Nowa linia. Jakie ceny?
Wirtualna Polska

Kinga Rusin wprowadza nową markę kosmetyków. Będzie tańsza niż Pat&Rub!

Kinga Rusin kosmetyki

Kinga Rusin kosmetyki

Tania linia kosmetyków Kingi Rusin

Wirtualna Polska

Kinga Rusin podzieliła się z fankami niesamowitą informacją. Gwiazda postanowiła stworzyć markę-siostrę dla swojego Pat&Rub z kosmetykami w przystępniejszych cenach. Kiedy trafią do sprzedaży?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kosmetyki Kingi Rusin od przeszło 10 lat robią furorę wśród fanek naturalnych specyfików do pielęgnacji urody. Gwiazda przykłada wiele uwagi do tego, z jakich składników tworzone są produkty z serii Pat&Rub, co przekłada się na ich cenę. Nie wszystkie jej fanki mogły sobie na to pozwolić, Rusin postanowiła więc wyciągnąć do nich rękę.

Jak wyjawiła na swoim Instagramie, już niedługo do sprzedaży trafią kosmetyki marki-siostry Pat&Rub, które zachowując swoją niesamowitą jakość, będą jednocześnie sporo tańsze:

Kochani, jestem bardzo szczęśliwa! Chciałabym podzielić się z Wami wiadomością, którą od dłuższego czasu trzymałam w sekrecie. Do grupy Pat&Rub dołącza nowa, niższa marka kosmetyków naturalnych!!! Prosiły o to tysiące osób. Dziś, 25 marca, mija równo rok od rozpoczęcia przygotowań do tego nowego projektu. Jest to niewątpliwie rewolucja na rynku: skomplikowane, drogie w produkcji i skuteczne kosmetyki naturalne w bardziej przystępnej cenie. Nazwę marki zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy.

Wszyscy wiemy, że Pat&Rub to marka dystrybuowana od przeszło 10 lat w perfumeriach Sephora, przeznaczona dla osób kochających najbardziej zaawansowane produkty, wyrafinowanie, bezkompromisowe rozwiązania, największe stężenia i najwyższą skuteczność.
Tymczasem nowa, niższa marka to produkty do podstawowej, niezbędnej, naturalnej pielęgnacji, przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców. Jednocześnie te nowe kosmetyki, na swoim poziomie cenowym („górna półka” np w Rossmannie) nie będą miały sobie równych pod względem skuteczności i bogactwa składników.

Pierwsza partia produktów nowej marki będzie w limitowanej ilości. Aby mieć pierwszeństwo w ich zakupie, już niebawem będziecie mogli zarejestrować się w nowym sklepie. Szczegóły wkrótce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oświadczenie Kingi wywołało prawdziwą furorę wśród jej fanów. Decyzja Kingi o stworzeniu tańszej serii bez wątpienia jest dla nich prawdziwą gratką.

Przetestujecie?

View this post on Instagram

Kochani, jestem bardzo szczęśliwa????????! Chciałabym podzielić się z Wami wiadomością, którą od dłuższego czasu trzymałam w sekrecie. Do grupy Pat&Rub dołącza nowa, niższa marka kosmetyków naturalnych????????????!!! Prosiły o to tysiące osób. Dziś, 25 marca, mija równo rok od rozpoczęcia przygotowań do tego nowego projektu. Jest to niewątpliwie rewolucja na rynku: skomplikowane, drogie w produkcji i skuteczne kosmetyki naturalne w bardziej przystępnej cenie. Nazwę marki zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy ???? Wszyscy wiemy, że Pat&Rub to marka dystrybuowana od przeszło 10 lat w perfumeriach Sephora, przeznaczona dla osób kochających najbardziej zaawansowane produkty, wyrafinowanie, bezkompromisowe rozwiązania, największe stężenia i najwyższą skuteczność. Tymczasem nowa, niższa marka to produkty do podstawowej, niezbędnej, naturalnej pielęgnacji, przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców. Jednocześnie te nowe kosmetyki, na swoim poziomie cenowym („górna półka” np w Rossmannie) nie będą miały sobie równych pod względem skuteczności i bogactwa składników. Pierwsza partia produktów nowej marki będzie w limitowanej ilości. Aby mieć pierwszeństwo w ich zakupie, już niebawem będziecie mogli zarejestrować się w nowym sklepie. Szczegóły wkrótce????

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Luksusowa Anna Lewandowska promienieje pod studiem TVN-u! Właśnie została nową gwiazdą stacji!

Zmysłowy taniec Kingi Rusin na śniegu jest już hitem internetu! Dziennikarka TVN zakasowała wszystkie gwiazdy “Tańca z gwiazdami! [WIDEO]

Wirtualna Polska

Kinga Rusin wybrała świetną sukienkę z sieciówki! Jest wyjątkowo tania!


Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin wychodzi ze studia

Kinga Rusin wychodzi ze studia "Dzień Dobry TVN"

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×