Tym razem to Kinga Rusin szykuje „secret project”? Wygadała się przez przypadek!

Kinga Rusin

Kinga Rusin szykuje nowy program?

Kinga Rusin poprowadzi nowy program na antenie TVN? Gwiazda, która na co dzień bryluje w Dzień Dobry TVN oraz prowadzi show Agent – Gwiazdy wspomniała o „secret project” w rozmowie  tabloidem. Co szykuje z Edwardem Miszczakiem? W jakiej zobaczymy ją tym razem?

Kinga Rusin należy do ścisłego grona najpopularniejszych gwiazd TVN. Piękna, stylowa, przebojowa, z poczuciem humoru – Rusin wypracowała sobie solidną pozycję, a widzowie wprost za nią przepadają. Na co dzień mogą ją podziwiać w Dzień Dobry TVN, a już niedługo powróci na ekrany z nowymi odcinkami Agent – Gwiazdy 4. Wygląda jednak na to, że to nie będzie koniec niespodzianek!

Ulubienica Edwarda Miszczaka w rozmowie z tabloidem napomknęła, że trwają rozmowy na temat kolejnego programu! Jakiego tym razem?

Jest kilka programów, które chciałabym poprowadzić, ale to zostawiam na rozmowę z moim szefem. On wie, które i jakie. Jak się coś kończy, to się szykuje coś nowego. Bez przerwy rozmawiamy o różnych pomysłach. Mam mnóstwo pomysłów w głowie, jestem osobą twórczą. Lubię spełniać swoje marzenia i lubię siebie spełniać w swoim zawodzie. Dobrze się czuję w rozrywce, ale też świetnie czuję się w swoim zawodzie. Wiadomo, że spełnieniem każdego dziennikarza jest robienie czegoś przełomowego stricte dziennikarskiego. Zobaczymy, jak to będzie – wyjawiła w rozmowie z Super Expressem

Jak myślicie, czym zaskoczy nas tym razem?

Iga Lis pokazała swój debiut medialny sprzed 13 lat! Zobaczcie, jak kibicowała Kindze Rusin w „Tańcu z gwiazdami”! [WIDEO]

Kinga Rusin wystylizowała się jak Edyta Górniak! Gwiazda miała ku temu szczególny powód

Oburzona Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes! Dziennikarka nie wytrzymała


Kinga Rusin dziękuje internautom za sympatię

Kinga Rusin dziękuje internautom za sympatię

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×