Kinga Rusin świętuje 80. urodziny mamy. Pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem, a fani oniemieli. „Mama chyba kończy 50 nie 80”

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin z wypadu do Afryki wróciła do Polski, aby świętować 80. urodziny ukochanej mamy. Pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Seniorka zachwyca wyglądem.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i aktywistek. Karierę przed kamerami zaczynała wiele lat temu. W ostatnim czasie związana była z TVN. Od samego początku prowadziła między innymi Dzień Dobry TVN, ale dokładnie dwa lata temu postanowiła pożegnać się z posadą w śniadaniówce i zaczęła podróżować po świecie. Kinga skupiła się przede wszystkim na prowadzeniu własnej marki kosmetycznej, co umożliwiło jej wyrwanie się z Warszawy.

W ciągu dwóch lat prezenterka zwiedziła ogromny kawałek świata. Razem ze swoim partnerem, cenionym w branży prawnikiem, Markiem Kujawą mieszkali między innymi na Malediwach czy w Kostaryce. Byli w kilku krajach Europy, a ostatnio spędzili sporo czasu w Afryce, gdzie mieli okazję obcować z dzikimi zwierzętami. Rodzinna uroczystość skłoniła ją jednak do tego, by chociaż na chwilę wrócić do kraju.

Kinga Rusin świętuje 80. urodziny mamy. Pokazała zdjęcie

Kinga ma już dorosłe i samodzielne córki, które są owocem jej małżeństwa z Tomaszem Lisem. Para rozwiodła się wiele lat temu, a gwiazda związała się z Markiem Kujawą, u boku którego jest już ponad dekadę. Po raz pierwszy spotkali się na lotnisku, gdzie wywiązała się między nimi niezbyt przyjemna rozmowa. Nie najlepszy początek znajomości okazał się kluczem do wielkiej miłości.

Rodzina jest jedną z najważniejszych części życia dziennikarki, więc nie dziwi fakt, że ze względu na okrągłe urodziny swojej mamy postanowiła przerwać wojaże po świecie i przybyć do Polski prosto z Zambii.

Pani Maria Rusin skończyła 80 lat, a jej córka postanowiła urządzić z tej okazji huczną imprezę, którą planowała już od dawna. W sieci dumna córka pochwaliła się zdjęciem jubilatki, której wręczyła imponujący bukiet czerwonych róż, a my nie możemy oderwać od nich wzroku. Trudno uwierzyć, że kobieta jest już w sędziwym wieku, bo zdecydowanie wygląda na co najmniej dwie dekady mniej.

Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz…

Pod wpisem Kingi natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni jej mamą i nie szczędzą komplementów.

  • Kinga, obie piękne, Mama jak Twoja siostra.
  • Wyglądacie pięknie – Mama kończy chyba 50, nie 80…
  • Młodość to geny jednak.
  • Uderzające podobieństwo. Mama wygląda super.
  • Najlepsze życzenia dla mamy. A w ogóle to piękną ma Pani mamę, nigdy bym nie powiedziala że ma tyle lat.

Takich słów przybywa z każdą kolejną minutą, ale ciężko się dziwić, gdy na zdjęciu pozują dwie tak piękne kobiety.


Kinga Rusin z mamą Marią

Kinga Rusin z mamą Marią

Kinga Rusin pokazała mamę

Kinga Rusin pokazała mamę

Kinga Rusin z mamą

Kinga Rusin z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×