Opalona na heban Kinga Rusin epatuje luksusowym życiem. Fanka: „Czy to nie jest już nudne?”. Jest odpowiedź gwiazdy

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin wygrzewa się na rajskich wyspach. Gwiazda opublikowała zdjęcie z plaży. Uwagę przykuwa jej opalenizna. Z kolei fani komentują fotkę, a ona chętnie im odpowiada.

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Swoje pierwsze kroki stawiała w 1993 roku w TVP, gdzie była prezenterką oprawy dnia. Pracowała również w redakcji Teleexpressu. Po jakimś czasie przeniosła się jednak do stacji TVN. Przez 15 lat była tam jedną z prowadzących pogram Dzień Dobry TVN. Ma za sobą również udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Była prowadzącą You Can Dance – Po prostu tańcz oraz Agent. Gwiazdy. Rok temu rozstała się zarówno ze śniadaniówką, jak i samą stacją. Oficjalnie odrzuciła złożone jej oferty.

Dziennikarka zakończyła współpracę ze stacją TVN polubownie. Niewykluczone, że jeszcze kiedyś będziemy mogli ją zobaczyć na szklanym ekranie.

Kinga Rusin prezentuje opaleniznę

Kinga Rusin na początku pandemii postanowiła opuścić Polskę i przeniosła się na Malediwy. Później, gdy obostrzenia zostały nieco poluzowane, odwiedziła Afrykę, a następnie odbyła podróż po europejskich krajach. Dziennikarka znów przebywa w okolicach Oceanu Indyjskiego, skąd zajmuje się sprawami związanymi ze swoją firmą kosmetyczną. Pomimo że nie mieszka już w ojczyźnie, interesuje się sprawami politycznymi. Chętnie zabiera głos w ważnych kwestiach i potępia niektóre z pomysłowych naszych rządzących.

Wpisy Rusin zazwyczaj opatrzone są pięknymi kadrami z rajskiej wyspy. Tym razem było podobnie. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie, na którym wyleguje się na plaży. 50-latka nie ukrywa, że uwielbia swoje luksusowe życie:

Nie narzekam na życie na walizkach #pogodzinach #pracazdalna – podpisała.

Szczególną uwagę przykuwa opalenizna Kingi. Gwiazda jest już porządnie muśnięta słońcem. Zobaczcie sami.

Fani Rusin zasypali ją komentarzami. Wielu nie potrafi ukryć, że zazdrości jej takiego życia „na własnych zasadach”. Niektórzy rozpływali się natomiast nad malowniczymi widokami, które otaczają dziennikarkę:

  • Serio? Też bym nie narzekała.
  • Pani Kingo to raj. Wszystkiego dobrego, miło pooglądać.
  • Żyje jak chce, to jest to, brawo i podziwiam. Tylko pozazdrościć.
  • Super Pani Kingo, zazdroszczę pięknych widoków.

Komentujący trafili na moment, w którym Kinga miała chwilę na rozmowę z nimi. Gwiazda odpowiedziała na kilka komentarzy, podkreślając, że gdyby nie możliwość pracy zdalnej, musiałaby przebywać w zimnej, otulonej smogiem Warszawie. Swoim imperium zarządza skąd tylko chce od 2016 roku. Jedna z fanek nawiązała do publikacji swojej ulubienicy:

Ale czy to nie jest już nudne? – zapytała internautka o imieniu Magdalena.

Długo nie czekała na odpowiedź dziennikarki:

8-10 godzin pracy, a później zasłużony odpoczynek? Mnie się to nie nudzi – wyjaśniła Kinga.

Wy również zazdrościcie Kindze takich luksusów?


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze