Wirtualna Polska

Kinga Rusin spędza 8 marca w towarzystwie Hillary Clinton i Ołeny Zełenskiej. „Zapowiada się wielki Dzień Kobiet”. Pokazła zdjęcia

Kinga Rusin spędza 8 marca w towarzystwie Hillary Clinton i Ołeny Zełenskiej. „Zapowiada się wielki Dzień Kobiet”. Pokazła zdjęcia

Kinga Rusin

Kinga Rusin Dzień Kobiet spędza w wyjątkowy sposób. Gwiazda wyjechała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie ma okazję uczestniczyć w wydarzeniu, na którym obecne są najbardziej wpływowe kobiety z całego świata. 

Wirtualna Polska

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek, która przez wiele lat brylowała przed kamerami. Pracę w mediach zaczęła od posady w TVP później przeniosła się do TVN. W szeregach komercyjnego nadawcy odnalazła się znakomicie. Związana była między innymi z programem Dzień Dobry TVN, który tworzyła od samego początku. Niemal trzy lata temu ogłosiła, że po 15 latach decyduje się opuścić śniadaniówkę, ale też zniknęła sprzed kamer.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziennikarka od tamtej pory podróżuje po świecie i skupia się przede wszystkim na rozwijaniu własnej marki kosmetyków pielęgnacyjnych. Biznes zdobył wierne grono klientek, a taka praca pozwala jej prowadzić biuro z każdego zakątka globu. W ciągu ostatnich miesięcy zwiedziła nie tylko spory kawałek Europy, ale też: Afrykę, Australię, Malediwy, Indie, czy Kostarykę.

Gwiazda nieustannie jest w podróży, ale od czasu do czasu wpada też do Polski. O tym, co się aktualnie u niej dzieje wiadomo z Instagrama. W social mediach publikuje bowiem relacje z wyjazdów. Co robi w Dzień Kobiet?

Kinga Rusin pokazała, jak spędza Dzień Kobiet

Kinga Rusin jest bardzo aktywna na Instagramie i ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Była gwiazda TVN nie omieszkała także pochwalić się tym, jak spędza Dzień Kobiet, a robi to w bardzo wyjątkowy sposób. Wyjechała do Abu Dhabi, gdzie właśnie 8 marca odbywa się Kobiecy Szczyt Forbes 30/50. Zaproszenie otrzymały wyjątkowe kobiety z całego świata, a wśród gości, jak wspomina Kinga, są między innymi: Hillary Clinton i Ołena Zełenska, a takze wiele innych kobiet, które walczą o prawa płci pięknej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W Dzień Kobiet pozdrawiam Was z kobiecego Szczytu Forbes 30/50 w Abu Dhabi. Gratuluję pomysłodawczyni, Mice Brzezinski @mikabrzezinski (zdjęcie w galerii) i dziękuję za osobiste zaproszenie. Udało się jej wraz z Forbsem zorganizować, już drugi raz, światowe spotkanie dużej grupy spośród najciekawszych, najodważniejszych, najbardziej wpływowych i twórczych kobiet. Hillary Clinton, Ołena Zełenska, Malala Yousefzai (najmłodsza laureatka pokojowego Nobla), Billie Jean King (legenda tenisa walczącą o równouprawnienie kobiet w sporcie), Gloria Steinem (wybitna dziennikarka i działaczka femistyczna), Misty Copeland (najsłynniejsza afroamerykańska primabalerina), to tylko niektóre spośród niesamowitych, silnych i sprawczych kobiet ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury, z którymi tu jestem. Być w takim towarzystwie, wymieniać poglądy, szukać inspiracji i zbierać siły do dalszego działania to zaszczyt!

Trzeba przyznać, że to wielkie wyróżnienie dla Kingi, że mogła znaleźć się w tak ważnym dniu w towarzystwie wyjątkowych i znanych na całym świecie kobiet. Zapewne wiele osób chciałoby się znaleźć dzisiaj na jej miejscu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzień Kobiet 2023: jak spędzą go Piotr Stramowski i Paulina Sykut?

Piotr Stramowski po rozstaniu z Kasią Warnke ma nową partnerkę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor zdradził, jakie plany ma na Dzień Kobiet. Okazuje się, że to dla nich podwójne święto.

Wirtualna Polska

Ma urodziny tego samego dnia, więc będziemy musieli coś pomyśleć. Mam pewien plan, ale nie mogę go zdradzić. Ale życzę wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego.

Swoje plany zdradziła nam też Paulina Sykut.

Jutro na pewno dostanę kwiaty. Nie mam jakiś planów specjalnych, mamy jakieś plany rodzinne. Być może jakaś kolacja w domu i kwiaty. Myślę, że tak będzie. Mój mąż zawsze mi i Róży przynosi kwiaty, na wszystkie okazje. Bardzo się cieszymy i mamy takie swoje rodzinne chwile.


Kinga Rusin Dzień Kobiet 2023

Kinga Rusin Dzień Kobiet 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin i Mika Brzeziński Dzień Kobiet 2023

Kinga Rusin i Mika Brzeziński Dzień Kobiet 2023

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2023

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  i kolejnym lotem dla splendoru i przyjemności hipokrytka zatruwa planetę

 • Teresa pisze:

  Brawo Pani Kingo…Pani Hanna jest nikim przy Pani,pomimo tylu rozbitych bogatych małżeństw(Koziński,Lis)

  Tak trzymać,zazdrośnicy niech pękają.

  • Gość pisze:

   Nie pochwalam zachowania hanny.to totalne swinstwo ale kinga pozuje na KOGOS a jest tylko bylo prowadzaca i to zjadliwa.niech cos zrobi by zablysnac.moze sie podpalic np

 • GośćJula pisze:

  Uwilbiam kinge

  • Gość pisze:

   ja również , lubię czytać wszystkie jej teksty , i uwielbiam na nią patrzeć

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Przecież ona w kameralnym forum nie uczestniczyła, filmik na insta to nagranie z ekranu komputera. Zaproszenia były do śledzenia forum online. Wierzę natomiast że pognała do Abu Danii, mając nadzieję że dopadnie jakąś „Adele”, jak wychodzi ze studua:)))

 • Gość pisze:

  Zdjecie z Mika pochodzi z Polski, gdzie uczestniczyła w jakimś spotkaniu, a Kinia jak zwykle dolatuje i chce fotkę, potem pisze ze sue koleguje:)))

 • Gość pisze:

  Niech się nie ze…. ra czasami…
  Ona zawsze największe gowno burzę robi koło czegoś, czego nie ma. Pamiętam jej „relacje na żywo” z Oskarów, na których nie była, ale poleciała do Stanów, ubrala się wieczorowo i robiąc sobie zdjęcia pod budynkiem na tle plakatu, udawał że jest na gali… :)) relacje mogla zdawać jedynie z tego co było w sieci i tv:)

 • Jedenz pisze:

  Masz taki wyraz twarzy jak podczas rozmowy z Adele

 • erwin pisze:

  daremna, co sprzedała,że się tam znalazła

  • Gość pisze:

   Chodzi o to, że tam nie była. Tzn. pojęciala, ale na forum nie była. Szukała chętnego do fotki, ale widać, nie teafila nikogo.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×