Kinga Rusin składa noworoczne życzenia w kusym bikini. Dziennikarka w 2022 roku pragnie jedynie dwóch rzeczy

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin składa noworoczne życzenia fanom i eksponuje wdzięki. Dodała zdjęcie w kusym bikini i rozgrzała internet. Czego życzy Polakom na nadchodzący rok?

Kinga Rusin w 2020 roku zdecydowała się porzucić pracę w telewizji. Dziennikarka przez kilkanaście lat pojawiała się na antenie Dzień Dobry TVN. Gdy jej ekranowy towarzysz Piotr Kraśko awansował na prezentera Faktów, ona również postanowiła zrobić sobie dłuższy urlop. Gwiazda skupiła się na firmie kosmetycznej, którą prowadzi już od ponad dekady. W momencie gdy w Polsce zaczęto wprowadzać kolejne obostrzenia, związane z pandemią gwiazda postanowiła spakować walizki i przenieść się w cieplejszy klimat.

Przez kilka miesięcy razem ze swoim partnerem, Markiem Kujawą mieszkali na Malediwach. Później ruszyli w podróż do Afryki, by pod koniec odwiedzić kilka krajów Europy. W międzyczasie kilka razy pojawili się w Polsce. Kinga cały czas jednak żywo interesowała się aktualnymi wydarzeniami w kraju. Zabierała głos w najważniejszych sprawach i niejednokrotnie w gorzkich słowach komentowała rzeczywistość.

Kinga Rusin składa noworoczne życzenia

Kinga pomimo tego, że przebywa z dala od kraju, nie zapomina też o swoich fanach. Jest bardzo aktywna w social mediach i na bieżąco pokazuje zdjęcia ze swoich podróży. Gdy tylko w Polsce zaczęła się jesień, dziennikarka ponownie postanowiła wyruszyć na Malediwy i pracować zdalnie. Internauci mogą jednak liczyć na kolejne ujęcia z egzotycznego zakątku świata.

Od wczoraj Instagram zalewają noworoczne życzenia od gwiazd. W sieci pojawiło się mnóstwo postów, a jeden z nich opublikowała też Kinga, która zawarła wszystko w bardzo krótkich i treściwych słowach.

Wszystkiego Najlepszego i spełnienia wszelkich marzeń! Oby rok 2022 przyniósł koniec
i jednej i drugiej zarazy!

Nie sposób też przejść obojętnie obok noworocznej kreacji Kingi. Pogoda na Malediwach dopisuje, dlatego postanowiła wskoczyć w bikini i kusą spódnicę, która uwydatniła jej niesamowitą figurę. Oczy zasłoniła sporych rozmiarów okularami, a na jej twarzy pojawił się promienny uśmiech. Fani pod postem również odwdzięczyli się jej pięknymi słowami.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze