Szukaj

Marka sumplementów bezprawnie wykorzystała wizerunek Kingi Rusin. Gwiazda ogłasza walkę w sądzie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin stanowczo sprzeciwia się temu, by ktoś żerował na jej nazwisku, na które tak ciężko przez wiele lat pracowała. A niestety, jak się okazuje, ostatnio dostaje wiele sygnałów, że ktoś chce jej wizerunek wykorzystać do własnego zarobku – i robi to oczywiście za jej plecami!

Kinga Rusin, dzięki temu, że lata temu posłuchała rad zaprzyjaźnionej stylistki i zaczęła się do nich stosować, wyrosła na ikonę mody – zawsze wygląda jak spod igły, nienagannie, z klasą, ale gdy trzeba – także z pazurem. A w dodatku jako dziennikarka jest synonimem najlepszej jakości.

Teraz okazuje się jednak, że nie brak takich, którzy chcą na jej wizerunku żerować. Ofiarą takich oszustów padło już zresztą kilkoro innych celebrytów. Swego czasu sprzedawcy pewnych wątpliwej jakości specyfików na odchudzanie próbowali wrobić w reklamowanie ich produktów Agnieszkę Dygant, Annę Muchę, Martynę Wojciechowską i wiele innych sław.

Kinga Rusin: wizerunek. Kto żeruje na jej nazwisku?

Ale Kinga Rusin nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Sprawę nagłośniła na swoim Instagramie. Pod zdjęciem w czerwonej kurtce od zaprzyjaźnionych projektantów napisała:

Jak wiecie rzadko piszę tu o ubraniach, jedynie wtedy kiedy uznaję, że naprawdę warto. Tak jak tym razem. To kurtka @mmcstudiodesign czyli duetu Ilona Majer i Rafał Michalak, super utalentowanych projektantów, za których trzymam kciuki od kiedy się poznaliśmy czyli od … 18 lat! Kumplujemy się do dziś i bardzo to sobie cenię.

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Dodała jednak bardzo ważny dopisek.

Ps. Jeżeli natkniecie się w sieci na reklamy suplementów, ubrań, butów, leków, wycieczek z moim wizerunkiem czy nazwiskiem róbcie screeny i wysyłajcie na priv. Mam ostatnio sporo takich sygnałów. Jeżeli ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i na tym zarabia (a zdarza się, że sprzedawane są w ten sposób rzeczy złej jakości, a nawet szkodzące zdrowiu) musi ponieść konsekwencje. Wszystkie uzyskane na drodze prawnej odszkodowania będę przeznaczać na cele charytatywne.

Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się podpisuję to kosmetyki mojej marki Pat&Rub.

Fani jednak, zamiast przysyłać jej screeny, skupili się na tym, że celebrytce bardzo jest do twarzy w czerwieni i zdecydowali, że powinna ona na stałe zagościć w jej szafie, obok bardziej stonowanych kolorów.

  • PETARDA – CUDEŃKO
  • Kobieta, której we wszystkim jest do twarzy, podziwiam od wielu lat
  • Wspaniały look
  • Wow, pięknie
  • Prześliczna i ten kolor
  • Zjawiskowa
  • Pięknie pani w czerwieni
  • Super stylizacja
  • Kinia zaszalała
  • Jak zawsze klasa – piszą.

Ale może gdy emocje związane z zabójczym wyglądem Kingi Rusin nieco miną, zastosują się do prośby swojej ulubienicy…


Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Kinga Rusin w czerwonej kurtce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×