Kinga Rusin zapowiada nowy trend na Instagramie. Już dostosowała fotkę, ale szybko pożałowała. Różnica jest kolosalna

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin opublikowała zdjęcie na Instagramie i zapowiada nowy trend. Nie wszystko jednak się jej spodobało i szybko wróciła do oryginału. Różnica jest ogromna.

Kinga Rusin swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w 1993 roku w TVP. Pracowała również w redakcji Teleexpressu. Po jakimś czasie przeniosła się do stacji TVN. Przez 15 lat była tam jedną z prowadzących pogram Dzień Dobry TVN. Ma za sobą również udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym okazała się bezkonkurencyjna i zadziwiła cały kraj umiejętnościami tanecznymi. Była także prowadzącą You Can Dance – Po prostu tańcz oraz Agent. Gwiazdy.

Rok temu dziennikarka zakończyła współpracę ze stacją TVN i zajęła się swoim życiem. Na początku pandemii postanowiła opuścić Polskę i przeniosła się na Malediwy. Później odwiedziła Afrykę, a następnie odbyła razem z partnerem Markiem Kujawą podróż po europejskich krajach. Dziennikarka ponownie postanowiła zimę spędzić na wyspach Oceanu Indyjskiego, skąd zajmuje się sprawami związanymi ze swoją firmą kosmetyczną, która jest obecnie jej najważniejszym punktem zainteresowania.

Kinga Rusina nie dała o sobie zapomnieć i aktywnie działa na Instagramie. Na jej profilu można znaleźć relacje z jej luksusowego życia, ale też komentarze dotyczące sytuacji politycznej w kraju. W piątek jednak pojawiła się publikacja o lekkiej treści. Gwiazda spróbowała nowego trendu na Instagramie.

Kinga Rusin zapowiada nowy trend na Instagramie

Kinga Rusin stale obserwuje, co w trawie piszczy. Nie tylko przygląda się sprawom politycznym, ale też jest na bieżąco z trendami, które pojawiają się w sieci. Właśnie wypróbowała jeden z nich, czyli zmianę zdjęć na czarno-białe. Przemieniła jedno ze swoich ujęć, na którym można podziwiać jej ciało. Szybko jednak pożałowała i powróciła do oryginału. Stwierdziła, że modą modą, ale fotka z pięknymi kolorami otaczającego ją krajobrazu prezentuje się dużo lepiej. Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam najnowsze kadry z pięknej wyspy, z której nadaje dziennikarka.


Kinga Rusin próbuje nowy trend na Instagramie

Kinga Rusin próbuje nowy trend na Instagramie

Kinga Rusin próbuje nowy trend na Instagramie

Kinga Rusin próbuje nowy trend na Instagramie

Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin - sylwester 2021

Komentarze