Kinga Rusin zalała się łzami w programie na żywo. Pytanie o mamę przelało czarę goryczy

Kinga Rusin zalała się łzami

Kinga Rusin zalała się łzami

Podczas sobotniego programu Dzień Dobry TVN prowadzący połączyli się z Kingą Rusin. Podczas krótkiego wywiadu dziennikarka nie wytrzymała i zalała się łzami. Co doprowadziło gwiazdę do łez?

Kinga Rusin była jednym z gości dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Z racji tego, że właśnie mamy Wielką Sobotę, prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik połączyli się z nią i innymi gwiazdami, by porozmawiać o świętach, które w tym roku będą zdecydowanie inne. Wszystko to przez pandemię koronawirusa, która obecnie opanowała cały świat. Rząd wprowadził liczne obostrzenia. Ostatnie zalecenia mówią o tym, by zrezygnować z odwiedzania rodzin na święta i spędzić je w bardzo ograniczonym gronie.

Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin zalała się łzami

Podczas łączenia ze studiem na żywo prowadzący odwiedzili między innymi Filipa Chajzera, Małgorzatę Ohme, Piotra Kraśko oraz Kingę Rusin. Zastali ich w różnych sytuacjach. Rusin akurat trenowała w swoim domu na stacjonarnym rowerze. Z uśmiechem na twarzy zaczęła mówić o tym, jak radzi sobie w tych trudnych czasach z prowadzeniem swojego biznesu.

Gwiazda wspomniała o sposobach na idealną figurę bez wychodzenia z domu. Następnie został poruszony temat Świąt Wielkanocnych i to właśnie sprawiło, że popularna dziennikarka zalała się łzami.

Kinga Rusin wyjawiła powód, który doprowadził ją do łez

Kinga Rusin ujawniła, że jest jej niezwykle trudno spędzać tegoroczne święta w domu, gdyż po raz pierwszy nie będzie na nich jej mamy. Nie zobaczy się także ze swoimi córkami.

Jestem sama w dużym domu – dodała wzruszona.

Dziennikarka podkreśliła, że jej mama jest w grupie podwyższonego ryzyka, dlatego obawia się, że wychodząc z domu, mogłaby się zarazić. Widząc łzy koleżanki, Kalczyńska i Sołtysik próbowali ją pocieszyć:

Nie jesteś sama! – dodali dla otuchy.

Słowa wsparcia dla Kingi opublikowali także internauci na stronie Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Kinga Rusin w modowym hicie za 150 złotych. To cudo z sieciówki


Kinga Rusin pokazała mamę

Kinga Rusin pokazała mamę

Kinga Rusin z mamą

Kinga Rusin z mamą

Kinga Rusin na spacerze z córką Polą

Kinga Rusin na spacerze z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×