Kinga Rusin pokazała swój strój służbowy na Malediwach i zebrała mieszane recenzje. Internauci wytknęli każdy szczegół

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin od kilku tygodni przebywa na Malediwach. Pochwaliła się właśnie kolejnym zdjęciem z pięknych wysp. Zaprezentowała na nim swój strój służbowy. Internauci nie zostawili tego bez echa. 

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w kraju. W zeszłym roku zdecydowała się ona zrezygnować z pracy na wizji. Po wielu lat pożegnała się z programem Dzień Dobry TVN, a także z samą stacją. Rozstała się jednak ze swoim pracodawcą w bardzo dobrych relacjach. Wraz z rozpoczęciem pandemii postanowiła również wyjechać z kraju. Przez ostatnie 12 miesięcy udało jej się zwiedzić spory kawałek świata. Najpierw kilka miesięcy spędziła na Malediwach, później udała się do Afryki, a następnie w podróż po krajach Europy. Kilka razy pojawiła się także w Polsce. Przez cały ten czas na bieżąco interesowała się tym, co dzieje się w ojczyźnie.

Często zabierała głos w sprawach, które wzbudzały wiele emocji w społeczeństwie i nie szczędziła ostrych słów pod adresem partii rządzącej. Zimę, która w tym roku zaczęła się wyjątkowo wcześnie, również postanowiła spędzić w ciepłym klimacie.

Kinga Rusin pokazała swój służbowy strój na Malediwach

Kinga pomimo tego, że przebywa z dala od kraju, nie zapomina o swoich fanach i jest aktywna w social mediach. Od kilku tygodni ponownie zasypuje Instagram zdjęciami z rajskich wysp. Gwiazda w ostatnim czasie skupiła się na rozwoju firmy kosmetycznej, którą prowadzi od ponad dekady, a to jak wiadomo może robić z każdego miejsca na świecie. Nie dziwi zatem, że ponownie wybrała Malediwy.

Właśnie dodała na profilu kadr, na którym możemy zobaczyć ją w „służbowym stroju”. Jest nim cieliste bikini, które idealnie podkreśla jej niesamowitą figurę.

„How to get a bikini body? Put a bikini on your body!”. Po ostatnich postach pytacie czy na zawsze już porzuciłam bikini. Zaniepokojonych uspokajam: absolutnie nie! Tutaj to niemalże mój strój służbowy – napisała.

Internauci nie przeszli obok tego obojętnie i natychmiast ruszyli z komentarzami. Wielu było zachwyconych idealnym ciałem dziennikarki, a sporo osób pozazdrościło jej nie tylko figury, ale też bajecznego pejzażu. W końcu mogli szczegółowo się jej przyjrzeć.

 • Figura jak marzenie Pani Kingo.
 • Niezła forma.
 • Piękne ciało w pięknych okolicznościach przyrody.
 • No zazdro… Takiego ciała w takich okolicznościach przyrody…
 • Tylko zazdrościć.
 • Niezłe ciałko.

O dziwo nikt nie skupił się na samym bikini. A Wam jak podoba się służbowy strój dziennikarki? My jesteśmy zachwyceni.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

 • FujGość pisze:

  Niesmaczne,coś poprzestawiało się jej w główce

 • Gośćguuu pisze:

  Jakieś to niesmaczne.Wiek już nie ten,głowa chora

 • Gość1234 pisze:

  Po co ona to publikuje. Co chce tym osiągnąć. Żenada i brak klasy.

 • Krysia 70 pisze:

  Wspaniała mądra i elegancka kobieta
  Jesteś super Pani Kingo

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy jestnszczęśliwa

 • Gość pisze:

  Zazdrościcie. Szaleje za swoje pieniądze. Ciało rewelacyjne. Jest SUPER

 • Gość pisze:

  Taki live lepiej nie będzie a w tym wieku daje rade głowa siwieje d..pa szaleje nie ma co sobie źałowac pic palic i pierd..lic aź do końca świata nasr..ć do portfela i rzucić fraje..om na ulice tylko trzeba uwaźać na ekipe murarzy ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Rowniez uważam,że coś nie tak dzieje się z tą panią. Na wydrę uważa,że jest młoda…..coś strasznego…..Znowu strój zamaly.strasznie wygląda, niewydepilowana aż przykro mi że to piszę bo m8alam panią za poważną dziennikarkę i kobietę poukładana, a teraz już dołączyła do innych uważa, że to jej pasuję ,nie…nie pani kingo, nie pasuję to pani i niewyglanda pani na szczęśliwą i kochaną…menopauza udeża do głowy…Może powinna pani iść na poradę do specjalisty,oraz wykonać zdjęcie ciała do zbadania…..Okropne to co pani zrobila,źle wyglanda pani i przypuszczam,że zachowuje się pani niedorzecznie,Wystawiła się pani na wielki kompromis….proszę wybaczyć, ale niejest pani ciekawa, niejest pani interesujaca. WIELKA BZDURA Z TYM POMYSLEM😫😩😖😵😴👎…Niewidziala dupa słońca …
  ………..

 • Gość pisze:

  Rowniez uważam,że coś nie tak dzieje się z tą panią. Na wydrę uważa,że jest młoda…..coś strasznego…..Znowu strój zamaly.strasznie wygląda, niewydepilowana aż przykro mi że to piszę bo m8alam panią za poważną dziennikarkę i kobietę poukładana, a teraz już dołączyła do innych uważa, że to jej pasuję ,nie…nie pani kingo, nie pasuję to pani i niewyglanda pani na szczęśliwą i kochaną…menopauza udeża do głowy…Może powinna pani iść na poradę do specjalisty,oraz wykonać zdjęcie ciała do zbadania…..Okropne to co pani zrobila,źle wyglanda pani i przypuszczam,że zachowuje się pani niedorzecznie,Wystawiła się pani na wielki kompromis….proszę wybaczyć, ale niejest pani ciekawa, niejest pani interesujaca. WIELKA BZDURA Z TYM POMYSLEM😫😩😖😵😴👎

 • Gość pisze:

  To stare zdjecia z przed paru lat Zamiast sie lansowac najac kase i nazwisko zrobic cos dobrego dla innych potrzebujacych a nie tylko swoj tylek pokazywac na okraglo

 • Gość pisze:

  Zrobiło mi się smutno i nasunęło standardowe pytanie: czy Pani Kinga podjęłaby próbę zabrania kilku poszkodowanych osob z naszych przygranicznych terenów na Malediwy? To jest rzecz jasna niemożliwie ze względów prawnych, jak na razie, ale hipotetycznie… Skoro „nie chcą być tu w żadnym domu…” , to może ciepłe wyspy są dobrym rozwiązaniem? Dziwnie to wygląda: pomagać i walczyć o coś, po czym myk na plażę. Zdjęcia z plaży w takim kontekście wydają mi się nie na miejscu. Fajnie, że Pani Kinga zaangażowała się w pomoc finansowa, bez pieniędzy niewiele można zdziałać. No ale nie wiem…Pani Kinga chyba ze spokojem cieszy się ciepłem, a tyle osób cierpi w zimnie, z dobroci serca wypadałoby nie sprawiać przykrości takimi słonecznymi zdjęciami, tym którzy marzną w lesie, obu stronom. Dziwny ten świat.

 • rybka pisze:

  albo pokazuje żylaste krocze albo pluje jadem , pusta lala

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie to są nie smaczne takie zdjęcia,mimo figury widać że skóra jest już ,,dobrzała,, Natury nie uszukasz.

  • Oserwatorka pisze:

   Zastanawiam się w jakim celu Pani Kinga eksponuje swoje piękne ciało? W jakim celu , gdy tyle Polek i Polaków przeżywa głęboko ciężkie chwilę w kraju; frustrację , chorobę, niedostatek i niepewność jutra… Może to o to chodzi żeby zaznaczyć- ” patrzcie na mnie, jaka jestem doskonala”. CZY to właściwy czas i miejsce? Pani Kingo, można być pozytywną I radosną inaczej z empatią I wrażliwością

 • Gośćola pisze:

  Jak można krytykować tak pozytywna osobę nie rozumiem

 • Ada pisze:

  Super babka ę

 • Gość pisze:

  Przesądza z tym lansowaniem siebie .

 • GośćJola pisze:

  Te zdjęcia już były pokazywane. Nic nowego i ciekawego.

 • Gość pisze:

  Daj już na luz kobieto, ile można?

 • Wolf pisze:

  Wyp… Pseudoekilożka a gdzie konstrukcja

 • Janusz pisze:

  Piękna, inteligentna i bardzo Kobieca. Profesjonalna Dziennikarka.

 • Gość pisze:

  atletka niemiecka z lat 80-tych

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×