Kinga Rusin pokazała, jak wygląda jej mieszkanie w Sydney. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie oszczędzała. „Długo szukaliśmy”

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin przebywa obecnie w Australii skąd chwali się niesamowitą relacją. Postanowiła pokazać fanom, jak mieszka razem z ukochanym w Sydney. To widok, który zapiera dech. 

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek. Jest też prężnie działającą aktywistką, która walczy z różnego rodzaju niesprawiedliwościami i odważnie krytykuje przykre sytuacje, których jest świadkiem. Karierę przed kamerami zaczynała wiele lat temu na antenie TVP. W ostatnim czasie związana była z TVN.

Po wieloletniej współpracy z Dzień Dobry TVN postanowiła pożegnać się z posadą w śniadaniówce i zaczęła podróżować po świecie. Kinga skupiła się przede wszystkim na prowadzeniu własnej marki kosmetycznej, co umożliwiło jej wyrwanie się z Warszawy i pracę zdalną.

W podróż dookoła globu wyruszyła razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą. Para od momentu, gdy opuściła kraj, publikuje w sieci coraz to piękniejsze obrazki z różnych ciekawych zakątków. Mnóstwo czasu spędzili na Malediwach, w Kostaryce, Afryce, a obecnie przebywają w Australii. Jaki hotel wybrali?

Kinga Rusin pokazała, jak mieszka w Australii

Kinga od kilku tygodni przebywa w Australii. Na prośbę fanów dziennikarka na bieżąco wrzuca do sieci kolejne relacje, w których możemy zobaczyć, jak wspaniale upływa jej czas. Nie zabrakło też ciekawych przygód jak np. lot helikopterem z otwartymi drzwiami. Po tym, jak razem z ukochanym obejrzeli największe cuda natury na kontynencie, postanowili pomieszkać trochę w Sydney.

Kinga natychmiast pokazała najpiękniejsze ujęcia tamtejszej opery, która w 2007 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Gwiazda przyznała, że długo szukała odpowiedniego hotelu w mieście, aż w końcu znalazła ten z obłędnym widokiem. Wszystkim pochwaliła się na Instagramie.

Pokój na 24. piętrze? Why not! (zdj. nr 2). Po prawej, Opera, po lewej Harbour Bridge na jednym „obrazku” ! Długo szukaliśmy hotelu z właśnie takim widokiem, żeby to, co najlepsze w Sydney mieć podane od rana do nocy „na tacy”

Kinga w galerii pokazała niesamowite ujęcia prosto z hotelowego okna. Obrazki aż zapierają dech, a fani dziennikarki nie ukrywają, że nieco zazdroszczą jej tego wyjazdu. Fotografie, którymi się podzieliła znajdziecie w naszej galerii. Czy może być piękniej?


Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×