Szukaj

Zmysłowa Kinga Rusin rozgrzewa swoim widokiem skostniałego z zimna Piotra Kraśko! W śnieżnym uniesieniu przeżywają wspólną przygodę!

Kinga Rusin w górach

Kinga Rusin wyjechała w góry

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin jest miłośniczką podróży. Piękna dziennikarka, po kilkumiesięcznych wojażach, dopiero co wróciła do pracy, a już teraz publikuje na Instagramie zdjęcia z bajecznych gór.

Prowadząca Dzień dobry TVN przebywa obecnie z Piotrem Kraśko na południu Polski. Fotografie, które udostępniła prezenterka w mediach społecznościowych zostały wykonane na Kasprowym Wierchu, gdzie dech w piersiach zapiera przepiękny, śnieżny krajobraz.

Analizując opis pod zamieszczonym filmikiem na Instagramie Kingi Rusin, możemy domniemać, że wyjazd jest służbowy. Jedna z najpopularniejszych par prowadzących w TVN realizuje projekt na potrzeby programu śniadaniowego Dzień dobry TVN.

Na początku było miło. A później….. prawdziwy horror?! W rolach głównych: @p_krasko & @kingarusin#ddtvn – czytamy.

Jak przystało na prawdziwie zgrany duet, zarówno Kinga Rusin, jak i Piotr Kraśko zdecydowali się na czerwone kurtki zimowe. Dodatkowo prezenterka na kolejnych opublikowanych fotografiach pochwaliła się rękawicami, które mają wyjątkowe naszywki.

Jesteście ciekawi, jaką niespodziankę szykują widzom Kinga i Piotr?

Na początku było miło. A później….. prawdziwy horror?! W rolach głównych: @p_krasko & @kingarusin #ddtvn

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Co tam się działo! Kinga Rusin wywołała burzę w DD TVN, ale dostało się Piotrowi Kraśce. Marina była wściekła: “W sensie nie rozumiem. Że co?”

https://jastrzabpost.pl/newsy/kinga-rusin-pokazala-sie-w-samym-szlafroczku-i-bieliznie_600572.html

Kinga Rusin wróciła z egzotycznych wakacji i swoim blaskiem rozpala widzów TVN jak słońce na Bali! Jej szałowe sukienki to istny HIT!


Kinga Rusin w górach

Kinga Rusin w górach

Kinga Rusin w górach

Kinga Rusin w górach

Kinga Rusin stylizacje

Kinga Rusin stylizacje

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×