Szukaj

Kinga Rusin odpiera atak Radosława Majdana! Oberwało się również ślicznym buldożkom Małgorzaty Rozenek!

Rusin, Rozenek, Majdan

Rusin, Rozenek, Majdan

Kinga Rusin odpowiada Radziowi Majdanowi

Wszystkie media plotkarskie żyją dziś sensacyjną awanturą, która wybuchła miedzy Kingą Rusin, a Małgorzatą Rozenek – koleżankami z jednej stacji telewizyjnej – TVN. Najpierw Małgorzata Rozenek obraziła Kingę Rusin, następnie Kinga obraziła Małgosię. Po pierwszej rundzie tej bitwy, do akcji wkroczyła rodzina prezenterek. Kingę bronią jej dwie córki – Pola i Inga, natomiast za piękną Małgorzatą murem stanął jej mistrz  – małżonek Radosław Majdan.

Radosław wytknął, niczym znawca tematu kosmetycznego, Kindze wiele błędów kwitując, że słowa Kingi Rusin skierowane pod adresem Małgosi są obrzydliwe...

Kinga Rusin podjęła rękawicę od Radosława, zadając kolejny sierpowy, tym razem rozkładając Radosława Majdana na łopatki.

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa „obrzydliwe”, obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetyków, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie). Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając się na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą. Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt.

Nie wspominaj też PIS-owskich dygnitarzy. PIS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami- wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła. Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie.
Ps. Dziękuję za tysiące komentarzy ze wsparciem – napisała Kinga Rusin

Kinga zawsze może liczyć na wsparcie fanów, zatem pod tym tekstem internauci wyrazili natychmiast swoje zdani w temacie sporu Kingi z Małgosią.

 Bardzo dobrze napisane 🙂 zwierzęta są najważniejsze, żadne pieniądze nie powinny być ważniejsze niż ich życie

Czemu Małgorzaty Kożuchowskiej wcześniej tak Pani nie krytykowała

Wiele osób zastanawia się po co Pani Kinga wdaje się w dyskusję.. ma prawo walczyć o dobre imię swoje i swojej marki bo niestety plotki i kłamstwa szybko się rozprzestrzeniają. Czy nikt z Was by nie zareagował zarzucając Wam, że Wasz biznes to kłamstwo i manipulacja ? To są może śmieszne dla niektórych ale poważne sprawy które mogą mieć poważne konsekwencje.

Pani Rozenek już tak podpadła swoją hipokryzja, że teraz nie będzie się odzywać tylko mąż się wypowiada zabawne 🙂 Pani Kingo doskonale Pani to napisała, a cała ta afera wygląda jak kłótni z małym dzieckiem. Pani Rozenek chyba nie zdaję sobie sprawy, że mamy już dość robienia z nas idiotów i wciskania nam ciemnoty. Piękne zdjęcia z pieskami ale za kasę nie ma problemu zrobię wszystko zero moralności.

Czemukolwiek służyłaby troska o dobro zwierząt, jest dobra z natury, z założenia po prostu, a jeśli idzie w parze z promocją naturalnych, nie testowanych na zwierzętach kosmetyków, to ja nie mam nic przeciwko….no może troszkę cena mogłaby być niższa, ale rozumiem, że za jakość trzeba płacić

Pani Kingo Jestem całym sercem z Panią❤️ Oby więcej ludzi było takich jak pani w naszym społeczeństwie, jet pani bardzo wartościowym człowiekiem

Wspieram! Podziwiam! Czapki z głów! Takich ludzi nam trzeba. Brawo Pani Kingo

Śledzicie aferę Kinga&Małgorzata?

W TVN rozpętała się afera! Kinga Rusin otwarcie skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Będzie wściekła jak to zobaczy!

WOJNA! Kinga Rusin zwyzywała Małgorzatę Rozenek: „Wypindrzona sztuczna lala! Jaki jest jej dorobek?”

 

Radosław Majdan wytoczył ciężkie działa! Rzucił się na Kingę Rusin jak lew, broniąc honoru swojej żony!


Kinga Rusin w basenie

Kinga Rusin w basenie

Kinga Rusin bez makijażu w Indonezji

Kinga Rusin bez makijażu w Indonezji

Kinga Rusin i jej pośladki

Kinga Rusin i jej pośladki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×