Szukaj

Kinga Rusin pęka z dumy z powodu osiągnięć Igi Lis. A co mówi o jej związku z Taco Hemingwayem?

Kinga Rusin, Iga Lis, Taco Hemingway

Kinga Rusin, Iga Lis, Taco Hemingway

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin jest bardzo dumna ze swoich córek, ale niechętnie publicznie wypowiada się na temat ich życia. Tym razem zrobiła wyjątek. Zobaczcie, co powiedziała w wywiadzie dla Wideoportalu.

Kinga Rusin może pochwalić się świetną relacją z córkami. Pola i Iga od chwili narodzin są wszystkim dla gwiazdy TVN-u, która bardzo je wspiera. Dziewczyny dostarczają jej wielu powodów do dumy. Obie odnoszą sukcesy na polu dziennikarskim, uczą się na prestiżowych uczelniach i są zaangażowane społecznie. Szczególnie młodsza, Iga, może pochwalić się sporymi osiągnięciami na polu dziennikarskim.

Mimo, że Kinga Rusin niezbyt chętnie opowiada o sprawach prywatnych swoich córek, niedawno zdradziła kilka szczegółów reporterowi Wideoportalu.

Zobacz: Kinga Rusin z córką cerują ubrania z Zary! Paparazzi uwiecznili wszystko na zdjęciach

Kinga Rusin – co zdradza na temat związku Igi Lis i jej mieszkania w Londynie?

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin jest bardzo dumna ze swoich córek. Zapytana o to, czy jest zadowolona, że Iga mieszka w Londynie, odpowiada zdecydowanie:

Ja się bardzo cieszę, że moja córka jest w Londynie, bo o tym zawsze marzyła.

Następnie z dumą opowiedziała, jak ciężką pracę włożyła jej córka, żeby być u uczyć się w wymarzonym miejscu. O trudnych egzaminach, masie wyrzeczeń i ogromnym samozaparciu Igi Lis. Zdementowała tez pogłoski o tym, że żeby uczyć się poza granicami kraju, wystarczy zapłacić.

Zobacz: Taco Hemingway wspiera środowisko LGBT i romantycznie podsumowuje związek z Igą Lis! Kinga Rusin pęknie z dumy słuchając „Pocztówki z WWA”

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Na pytanie, czy w jakiś sposób determinuje wybory córek powiedziała:

Moje córki będą robiły, to, co chcą. (…) Są na dobrej drodze, żeby realizować swoje pasje i marzenia. Włożyły w to ciężką pracę.

Oczywiście nie mogło nie paść pytanie o związek Igi z Taco Hemingwayem i tego, że media często określają go, jako jej przyszłego zięcia i czy jej to nie irytuje.

Nie, ja tego nie czytam, ale na jego koncercie bawiłam się świetnie.

Następnie na pytanie, czy nie denerwuje Igi i Taco to, że wciska się ich w rolę przyszłych małżonków, powiedziała ze śmiechem:

Nie wiem, chyba się tym nie przejmują.

 

Zobacz: Kinga Rusin już nie mieszka z córkami. Dopiero teraz opowiedziała o największym koszmarze macierzyństwa


Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×