Szukaj

Afera z udziałem największych gwiazd. Kinga Rusin padła ofiarą oszustów. Wymienia też innych pokrzywdzonych

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin postanowiła ostrzec swoich fanów przed tym, co dzieje się w sieci. Gwiazda padła ofiarą oszustów. To afera na grubszą skalę, w którą zamieszane są najgorętsze nazwiska show-biznesu.

Kinga Rusin latem zaskoczyła wszystkich fanów informacją o tym, że odchodzi z programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarka była związana z tym formatem od piętnastu lat. Dla widzów jej wyznanie było wielkim szokiem – dla wielu osób była wręcz twarzą śniadaniówki. Na Instagramie wydała specjalne oświadczenie, jednak podkreśliła, że nie ma zamiaru znikać z mediów. Gwiazda zdradziła, że chce angażować się w nowe projekty i działać na kilku płaszczyznach jednocześnie.

Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna — napisała w komunikacie.

Gwiazda pod koniec roku postanowiła zmienić lokalizację i opuścić stolicę. Cały czas pracuje, jednak w znacznie przyjemniejszych warunkach. Razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą odpoczywają na wyspach znajdujących się na Oceanie Indyjskim. Zdjęcia, które pojawiają się na jej Instagramie zapierają dech w piersiach. Dziennikarka pokazuje piękne słońce i lazurową wodę, oraz swoje wysportowane ciało w stroku kąpielowym. Okazuje się, że ktoś zdołał zakłócić jej spokój.

Kinga Rusin padła ofiarą oszustów

Kinga i Marek od połowy listopada pracują zdalnie i jednocześnie korzystają z uroków natury na pięknej wyspie. Niestety ostatnio komuś udało się zepsuć jej sielankę. Gwiazda padła ofiarą oszustów, a o wszystkim postanowiła opowiedzieć na Instagramie. Tym samym ostrzegła też swoich wszystkich fanów. Jej wizerunek został wykorzystany do polecania podejrzanych leków.

UWAGA! OSTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI! NIE POLECAM ŻADNYCH SZEMRANYCH LEKÓW! Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się z całą odpowiedzialnością podpisuję to kosmetyki mojej marki PAT&RUB. NIC WIĘCEJ! Mój wizerunek w krążącej w sieci reklamie podejrzanych medykamentów został wykorzystany bezprawnie! Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk!

Okazuje się, że nie ona jedna została wciągnięta w reklamę podejrzanych specyfików. Gwiazda napisała, że oprócz jej zdjęć i zmyślonego wywiadu w spocie widziała także Katarzynę Dowbor i Monikę Olejnik. Według tego, co podaje Rusin, oszust działa poza granicami kraju i na tę chwilę jest bezkarny. Gwiazda apeluje do swoich odbiorców o to, aby nie dali się nabrać na to, co zobaczyli i całkowicie odcina się od producenta szemranych leków.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin zdradziła, co u niej słychać

Kinga Rusin zdradziła, co u niej słychać

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×