Kinga Rusin opowiedziała o ślubie z Markiem Kujawą. Jednym zdaniem zmiażdżyła Tomasza Lisa

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin o ślubie z Markiem Kujawą

Po małżeńskim fiasku, jakie czekało na nią w związku z Tomaszem Lisem, Kinga Rusin na chwilę zwątpiła w miłość i uczucia. Na szczęście tylko na chwilę, bo radość, zaufanie i partnerstwo znalazła u boku przystojnego prawnika Marka Kujawy, który swojej partnerce dałby gwiazdkę z nieba, gdyby tylko tego zapragnęła. Uchodzą za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w show-biznesie, a choć rzadko pokazują się razem na salonach, nikt nie wątpi w ich uczucia.

Od miesięcy co jakiś czas na jaw wypływają plotki o zaręczynach i ślubie, który podobno planują po kryjomu, w tajemnicy przed całym światem. Gdy Marek zabrał Kingę w bajeczną podróż jej marzeń, fani liczyli, że wróci z pierścionkiem na palcu i z duszą na ramieniu powędruje do ołtarza. Kinga długo nie komentowała tych doniesień, wreszcie jednak postanowiła zabrać głos, zmęczona nieustannym zamieszaniem wokół jej życia uczuciowego:

Co to za obsesja z tym ślubem?! Nie rozumiem tego. Już miałam jeden ślub. Czy to coś zmieniło na lepsze, zadecydowało o moim szczęściu? Nie. Nad drugim się w ogóle nie zastanawiam. Mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia – zapewnia w rozmowie z „Fleszem”

Wygląda na to, że na białą suknię i córki Rusin w roli druhen nie mamy na co liczyć w najbliższym czasie, ale kto wie? Może gdy Kinga przestanie się realizować, osiągnie zawodowo wszystko, co sobie wymarzyła i nie będzie już goniła za żadnym wyśnionym sukcesem? Wszystko przed nią.

Najważniejsze, że się kochają. Do tego nie potrzeba przecież żadnego papierka.

Zobacz: Tak gorąco jeszcze nie było! Kinga Rusin i Marek Kujawa nie powstrzymali namiętności nawet na imprezie! Istne szaleństwo!

Zobacz: Tabloid ujawnił sekrety Marka Kujawy! Kinga Rusin tak łatwo mu tego nie podaruje!

Zobacz: Kinga Rusin pokazała swoją zmasakrowaną twarz po wypadku na stoku. Aż boli od samego patrzenia


Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Ostatni wspólny Bal

Ostatni wspólny Bal "przyjaciółek" Kingi Rusin i Hanny Lis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×