Wielka niespodzianka dla Kingi Rusin od ukochanego okazała się WTOPĄ: „Nie udała się”. Co poszło nie tak? Gwiazda nawet tego nie ukrywa

Kinga Rusin, Marek Kujawa (KAPIF)

Kinga Rusin, Marek Kujawa (KAPIF)

Marek Kujawa przygotował niespodziankę dla Kingi Rusin, która nie poszła po jego myśli. Dziennikarka o wszystkim poinformowała swoich fanów. A mogło być tak pięknie…

Kinga Rusin od prawie 13 lat związana jest z prawnikiem Markiem Kujawą. Para kilkakrotnie pojawiała się na salonach, a sama dziennikarka nie szczędziła opowieści o ich związku. W jednym z wywiadów zdradziła, że jej pierwsze spotkanie z przyszłym partnerem było dalekie od romantycznego i raczej przypominało wstęp do komedii, w których zwykle obsadzana jest Jennifer Aniston.

Jak Kinga Rusin poznała Marka Kujawę?

Kinga Rusin i Marek Kujawa poznali się w 2010 roku. Ceniony prawnik od razu wpadł jej w oko. Ich uczucie wybuchło podczas wycieczki na Rodos. Na pierwszym spotkaniu przyszły ukochany zakpił z kobiety, z którą od ponad dekady układa swoje życie. Przypomnijmy tę historię. Była żona Tomasza Lisa wybrała się ona na grupową wycieczkę po greckiej wyspie i miała nadzieję, że miły Polak pomoże jej z ciężkim plecakiem.

Prawnik miał powiedzieć przy towarzyszących im osobach, że taka feministka jak ona powinna się obejść w tej sytuacji bez pomocy mężczyzny. Kinga nie ukrywała swojego zdziwienia. Na szczęście Kujawa szybko zweryfikował swoje zachowanie i podczas powrotu do kraju podszedł do dziennikarki, oznajmiając jej, że odmieni jej życie. I słowa dotrzymał. Ich uczucie wciąż kwitnie.

Niewiele par w show-biznesie może pochwalić się tak imponującym stażem jak Rusin i Kujawa. Być może sekretem ich sukcesu są podobne pasje. Oboje uwielbiają sport oraz kochają podróże pełne przygód. Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa żyją na walizkach. Mają za sobą wizyty w najróżniejszych zakątkach świata. Byli w Azji, Afryce, Australii, a obecnie są w Ameryce – a dokładnie w Meksyku.

Kinga Rusin o nieudanej niespodziance od Marka Kujawy

Była gospodyni Dzień Dobry TVN, która z własnej woli po 15 latach opuściła szeregi zespołu śniadaniówki, podzieliła się na swoim profilu na Instagramie przepięknymi zdjęciami z pobytu w kraju z bogatą historią i fascynującą kulturą. Oprócz pozowania na plaży i eksponowania swojej godnej pozazdroszczenia sylwetki, Rusin wspomniała… o nieudanej niespodziance od ukochanego.

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Wygląda na to, że Marek doskonale wie, jak należy podgrzewać atmosferę w związku, bo tuż przed przylotem do środkowej Ameryki, przygotował prezent dla swojej drugiej połówki. Niestety ostatecznie jego plan zakończył się porażką. Brzmi jak wpadka? Nic z tych rzeczy. Kinga dokładnie wytłumaczyła, dlaczego cieszy się z takiego biegu zdarzeń:

Niespodzianka się nie udała! Ale tym razem to dobrze, bo poziom ryzyka był zbyt duży. Sekretny plan Marka ustąpił miejsca bezpieczeństwu. Mój kochany podróżnik, który już wcześniej objechał cały Meksyk, chciał mi bardzo pokazać to, co tam najlepsze. Sam wszystko organizował w tajemnicy… I w tajemnicy wszystko odwołał – zaczęła swój wpis Rusin.

Prezenterka wytłumaczyła, dlaczego Markowi nie udało się zrealizować ambitnego planu:

W ciągu ostatnich dni Meksyk stanął bowiem na krawędzi krwawej wojny państwa z kartelami, po aresztowaniu jednego z bossów narkotykowych. Dopiero teraz dowiedziałam się o planie wyprawy. Nie mam żalu. W podróży czasami trzeba umieć zrezygnować z niepewnej przygody.

Okazuje się, że opis całej sytuacji jest wstępem do dalszej części relacji. Kinga mistrzowsko dozuje emocje. Zapowiedziała, że wkrótce podzieli się z internautami opowieścią o podróży na południe kraju:

Energii, która nas rozpiera, nie dało się jednak pohamować. Pojechaliśmy więc jeszcze bardziej na południe, po mniej „ekstremalne” wrażenia, o czym wkrótce…

Mamy nadzieję, że tym razem wszystko poszło zgodnie z planem.


Kinga Rusin i Marek Kujawa zdjęcie na walentynki 2020

Kinga Rusin i Marek Kujawa zdjęcie na walentynki 2020

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa o sukcesie marki

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widzę ze Kujawiak lubi odgrzewane kotlety. Koles który wyglada zmarnował 13 lat z podstarzała kobieta

  • Gośćwawa pisze:

   Trzeba być bardzo nieszczęśliwym żeby pisać tyle złośliwości, Trzeba się zająć swoim życiem!!!!

 • Gość pisze:

  Od kiedy Kinia ma takie nogi? Druga Lewa. Obie mają krótkie i masywne, Kinia jeszcze bardziej niż Lewa, a na forach prawie Rubik. :)))))

 • Gość pisze:

  Gdybyś ty miał takie możliwości też byś to robił chamski człowieku.

 • Gość Toja pisze:

  Ładna para, choć Kinga zbyt krzykata w niektórych sprawach.

 • Gość pisze:

  Dla forsy sprzedadzą się i wszystko .medialne kundle od których robi się nie dobrze róż tej pindy gorszy niż szczura

  • Gościni pisze:

   Przecież ona ma tyle forsy że juz nie musi pracować. Podziwiam że wiedział kiedy zrezygnować z pogoni za pieniądzem i pracy w tv. Teraz korzysta z życia pełna piersią, podróżuje, odkrywa świat, Jest spokojna i szczęśliwa. to widać!
   Tobie zazdrośnico w komentarzu wyżej rowniez tego życzę, bo wierzę że każdy może jeśli skupi się na sobie a ie na innych. Zrozum, tracisz swoja cenną energię…

  • Gość pisze:

   TO KINIU PROSZĘ SIĘ ZAJĄĆ KARTELAMI BĘDZIESZ MIAŁA ZAJĘCIE

  • Gość pisze:

   Paskudne i słaby . Zazdrość przemawia i brak kasy.

  • Gość pisze:

   @goscini
   To raczej wygląda jak unikanie jakichś konsekwencji, które w Polsce czekają. Przedawnia się, to wrócą.

 • MaryleczkaGość pisze:

  Piekna i szczęśliwa para

 • Gość pisze:

  Piękna para. Uwielbiam takich qyluzowanych ludzi.Trzymam kciuki za plany i powodzenia

 • Gość pisze:

  Gwiazda? Patocelebrytka raczej.

  • Gość pisze:

   Zrób coś pożytecznego dla Meksyku a nas Polki uświadamiasz swoimi głupotami ni treści ni obrazka

  • Gość pisze:

   Blakasz się Kiniu bez celu sensu po ŚWIECIE JAK KOZIOŁEK MATOŁEK A ŻADNEJ WARTOŚCI TO NIE MA

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×