Szukaj

Kinga Rusin opowiedziała o swoim związku i dogryzła Joannie Przetakiewicz. „To tanie gesty. Nie jestem kobietą, która dałaby się nabrać”

Kinga Rusin opowiedziała o związku z Markiem Kujawą. Wydaje się, że przy tej okazji dogryzła Jonnie Przetakiewicz. Co takiego powiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN? 

Kinga Rusin i Joanna Przetakiewicz

Kinga Rusin i Marek Kujawa są parą od dziewięciu lat. Zakochani tworzą duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także w biznesie. Wspólnie odpowiadają za prowadzenie marki kosmetycznej, która oferuje produkty z naturalnych składników.

Zobacz: Kinga Rusin o ślubie z Markiem Kujawą. Przed jakim błędem ostrzega inne gwiazdy? „Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to…” [WIDEO]

Kinga Rusin dogryzła Joannie Przetakiewicz?

Rusin zdobyła się na szczere wyznanie, w którym przyznała, że na wsparcie ukochanego może liczyć w codziennym życiu. Nie potrzebuje kwiatów i balonów w kształcie serca, by czuć się spełniona i szczęśliwa w tej relacji:

Bardzo dobrze nam się układa. Co prawda gdy wracam do domu nie czeka na mnie od niego sto róż albo sto czerwonych balonów, ale w moich oczach to są tanie gesty. Ja nie jestem kobietą, która by się dała na to nabrać. Romantyzm w moich oczach to umiejętność stwarzania miłej i cudownej atmosfery każdego dnia, nie tylko wtedy, kiedy się przynosi róże do domu.

Zobacz: Półnadzy Kinga Rusin i Marek Kujawa zafundowali niesamowite widoki! Ich romantyczne zdjęcie wygląda jak plakat promujący film o miłości!

Z wielkich gestów, które podkreślić mają siłę uczucia, znany jest Rinke Rooyens. To on, w dniu Walentynek, sprezentował ukochanej Joannie Przetakiewicz setki róż, które układały się w wielkie serce. Na dodatek nie brakowało uroczych baloników, które miały być symbolem, że bardzo ją kocha.

Czyżby w ten sposób Kinga wbiła szpilę projektantce?

 

Zobacz: Mokra Rusin w wakacyjnej ekstazie! Partner zrobił jej najseksowniejszą sesję w karierze! [DUŻO ZDJĘĆ]


Joanna Przetakiewicz pozuje z różami

Joanna Przetakiewicz pozuje z różami

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens wspólne zdjęcie

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens wspólne zdjęcie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Viva! Photo Awards 2018

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Viva! Photo Awards 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×